Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1.5év után haza jött a cicám,...

Levcsak kérdése:

1.5év után haza jött a cicám, megszokja az uj cicákat vagy megint elmegy?

Figyelt kérdés
kandur amelyik haza jött és most két kandur van és két nyöstény, az egyik nyösténynek kicsicicái vannak ezért nagyon hajtja az uj cicát, mit tegyek hogy megbarátkozzanak?
2011. júl. 18. 23:44
 1/6 anonim ***** válasza:
szuper, hogy másfél év után hazament! szerencsés vagy. ez most reményt adott nekem arra hogy talán az én szerelmetes cicám egyszer hazajön.:) bocsi az offért. csinálhatnád azt hogy egy ronggyal bedörgölöd az egyik cicát és utána ugyanazzal a ronggyal a másikat, aztán egy másik ronggyal ugyanezt fordítva.:) így érzik egymáson a saját szagukat és talán könnyebben megbarátkoznak.
2011. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
:O Nem mondod, hogy olyan sokáig csatangolt? Igazából szerintem nagyon semmit, idővel lehet megbarátkozik vele. Esetlen szólj rá, finoman kólints rá.
2011. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
mit tegyél: ivartalaníttasd az összeset, akkor feleslegesen szaporodni sem fognak, csavarogni sem fognak és veszekedni sem fognak
2011. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
amúgy mi az a nyöstény?
2011. júl. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

00:14

szerintem egy gépelési hiba amit felesleges volt megemlítened.

2011. júl. 19. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyébként (az előző vagyok) tényleg nagyon csodálatos hogy hazatért a cica :)

Az enyém körülbelül 1 hónap után tért vissza de sajnos azóta már elpusztult :(

2011. júl. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!