Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudom összeszoktatni a...

Hogyan tudom összeszoktatni a két törpenyuszimat, a kölyökcicussal?

Figyelt kérdés

Eddig még csak ketrecen át látták egymást, igaz, nem nagyon érdekli egyik sem a másikat.

Nem fúj rájuk a cicus, vagy egyéb.

Hogyan tovább?


2011. júl. 19. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Majd magától megszokja.. hiszen még kiscica, szinte minden ismeretlen állattól fél :P
2011. júl. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sabrina99 ***** válasza:
100%

Légy mellettük mindig mikor össze vannak engedve. Ha a cica végül érdeklődik irántuk csak játékból is de megpróbálja őket elkapni, olyankor tudasd vele, hogy ők nem a játszó társai és felügyelet mellett sose hagyd őket egyedül.


Ha játszana a nyuszikkal tereld el a cica figyelmét a saját játékával, ha nagyobb lesz megtanulja, hogy a nyuszi nem a játéka.

2011. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól el lesznek, engedd össze őket, a nyuszik felnőttek, meg fogják védeni magukat, fordítva nehezebb lenne, ha a nyuffancsok lennének kicsik, a macska meg nagy, de így szerintem zökkenőmentes lesz! hajrá :)
2011. júl. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2011. júl. 20. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!