Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 1,5 éves ivartalanított...

1,5 éves ivartalanított kandúr lakásban tartott cica mellé, milyen nemű cicát a legkönnyebb összeszoktatni? Mert szeretnék 1 kis cicót, amelyik bújós és még pici

Figyelt kérdés
2011. febr. 12. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Igazából,ha nyugodt a kandúr,nem agresszív,akkor bármilyet vehetsz mellé.
2011. febr. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én kandúrom (ivartalanított) még 3 évesen sincs lenyugodva, játékosabb, mint az ivartalanítás előtt!!!!

De egész jól elvannak a lány ivartalanított cicámmal, aki ki nem állja, ha a kandúr macskám molesztálja.Mindig ráugrik,meg harapja a lány cicát, az meg kifejezetten haragszik rá! :P

Ha játékos mondjuk a kandúrod, akkor teljesen mindegy milyen nemű macsekot viszel mellé...De ha le van nyugodva, akkor is szerintem.

2011. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kandúrt!

Én egy 5 hónapos lány cicát hoztam a majdnem másfél éves ivartalanított kandúrom mellé, és kb. 1 hónap volt, mire úgyahogy megszokták egymást. Ráadásul a kandúr sokkal erősebb, és ahogy az előző válaszolónál, folyton molesztálja a kislányt. Ráugrik, elpáholja, rugdossa, aminek a lány cica nem örül túlzottan. A kandúr kiscica idővel akkora lesz mint az első cicád, egy súlycsoportban lesznek, sokkal jobban tudnak majd egymással játszani.

2011. febr. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a 1,5 éves kandúrom mellé egy kislányt választottam anno. Az első nap még le akarta vadászni, a második nap már összeszagoltak, harmadnapra együtt aludtak. :)
2011. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha nyugott akkor egy fiút is lehet de ne házit mi is vettünk egy házit a kandúrunk mellé és a házi 5 éves koráig piszkálta. brit (whiskas) cicát ajánlok!
2011. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!