Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért rágja a hajamat?

Miért rágja a hajamat?

Figyelt kérdés
A kiscicám mindig próbálná rágni a hajamat, természetesen nem engedem neki, baja lehetne tőle. De miért csinálja?
2011. júl. 19. 22:46
 1/7 sabrina99 ***** válasza:

Természetes oka van. Játszik a hajaddal. Ha egy cica nem tud eleget játszani, esetleg unatkozik olyankor az én 11 hetes kiscicám is rágja a hajamat, de ne engedd neki.


Mert lenyelheti, s az nem tesz jót neki. Játsszál vele többet s fáraszd ki, garantáltan leszokik a hajadról.

2011. júl. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy a cicit keresi benne, vagy pl a füvet, növényeket is meg szokták rágcsálni, szeretik.
2011. júl. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyértelmű haj fétis
2011. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem. általában akkor szokta csinálni, amikor felkel, én meg még aludnék és odajön hozzám. szóval ilyenkor játszani akar, ki kell fárasztani. köszönöm!
2011. júl. 20. 10:14
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt szokta. Ül ölembe nézi a hajamat egyszer oda kap bele csimpazkodik és nyalogatja. :)
2011. júl. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
tetszik neki ahogy limbálózik.:)
2011. júl. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 cili cica ***** válasza:
utolsó elötti nekem is igy van
2011. júl. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!