Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valami belement a macskám...

Valami belement a macskám lábába és sántít. Meddig bírja állatorvos nélkül?

Figyelt kérdés
4 nap múlva tudnánk elvinni állatorvoshoz. A bal lábát megszúrhatta valami az este, mert bár még rá tud állni, de nem magabiztos a járása és sántít. Betadinnal megpróbáltam körbekenni, de mivel nyalogatja lenyalta az egészet, remélem nem lesz ettől plusz baja ://// Ha jól láttam harapdálta is a lábát, de nem tudom mit, talán a szőrt, mert én nem láttam benne tüskét vagy idegen tárgyat. De lehet hogy van. 4 napot kibír?:/
2011. júl. 21. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Kibírni kibírja, csak lehet hogy a baj 4 nap múlva már nagyobb lesz, mert elfertőződik vagy akármi. Ha kijárós akkor addig most ne engedd ki.
2011. júl. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sztem mikrózd meg, mert lehet, h 4 napot nem bír ki. azis lehet, h egy gonosz meglötte egy ak47-ssel, és át fog változni egy sárkánnyá, ami szivárványt szarik.
2011. júl. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

pont ez történt, szólattál volna hamarabb is...

Amúgy rendbe jött a lába, ma már úgy ugrált mintha semmi sem történt volna :D

2011. júl. 24. 17:13
 4/4 A kérdező kommentje:

nem a miénk az első szivárványt szaró macska:

http://www.youtube.com/watch?v=QH2-TGUlwu4&feature=related

2011. júl. 24. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!