Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányszor adjak nekik egy nap?

Hányszor adjak nekik egy nap?

Figyelt kérdés
Minden reggel az az első,hogy a két macskámnak adok reggelit.Egy kis dobozos konzervet.Miután megeszik,még nyávognak.Mennyi adag kell egy macskának?Persze napközbe,és este is etetem őket,de ezek mindig éhesek.
2011. júl. 22. 11:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A mi felnőtt cicónk (4kg) 3-4 alutasakost eszik meg egy nap. Konzerből (400 g) egyet, úgy hogy mindig van előtte száraztáp a tálkájában.


Ő is folyton enne egyébként, de az állatorvosunk azt mondta hogy jó súlyban van úgyhogy ennél többet ne adjunk neki. (Ivartalanított cica egyébként.)

2011. júl. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


Szóval egyszerre kb. 100 g kaját kapnak, annak szerintem elégnek kell lennie, ha napközben van mit ropogtatni.

2011. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mármint, egy cica 100 g-ot. :) Na, csak sikerül elmondani mit akarok. :D


Egyébként az enyém is koldul folyton.

2011. júl. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kettő felnőtt lány macsek.Napközbe kapnak tápot,kenőmájas kenyérből ha leszedem a héját,egy macsek megtud enni 2db-ot.Jól néznek ki.Szép a szőrük is.Elég ha napközbe csak tápot adnék nekik?
2011. júl. 22. 12:45
 5/10 anonim ***** válasza:

egy 4 kilós macska megyeszik egy nap egy 400g-os konzervet?

elfog hízni ha nem figyelsz rá jobban

2011. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem mondhatnám hogy kövérek.A válaszokat köszönöm!
2011. júl. 22. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsi, nem írtam de a válaszom az első válaszolónak szólt
2011. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
De az egy pici konzerv.Az én cicám átlag méretü.Ő is megtud enni ennyit,egyszerre is.
2011. júl. 22. 14:58
 9/10 anonim ***** válasza:

Adj nekik száraz tápot is, ezek a kaják, amiket írsz nem kielégírtőek számára. Sajna a konzerv is csak akkor, ha nagyon jó minőségű, de gondolom nem az.

Amúgy egy macskának egy nap kb 75g tápra van szüksége, enyémnek többre, mert nagy.

Én így etetem: reggel 40g száraz, dután 40g száraz (persze ez kb érték, mérőpohárral mérem)

Este konzerv, csak egy kevés belekotorom a tálkájába, nincs 100g se, csak az íze miatt ahogy mondani szokás. Ezen kívül a húsos maradékokat kapja meg.

Remélem tudtam segíteni.

2011. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek!:)
2011. júl. 22. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!