Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan viselkedtél a macskádda...

Hogyan viselkedtél a macskáddal, miután megharapott, megkarmolt? Éreztetted vele, hogy ezt nem kellett volna?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
pöcköld meg az orrát gyengébben legközelebb!
2011. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a pöckölés se rossz,de lehet hogy megint megkarmol.Én nem foglalkoztam vele egy napig kb aztán meg úgy jött utánam mintha kötelező lett volna :D
2011. júl. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a mi 4 hónapos szépségünk naponta 2x tesz minket vérbe...én csak akkor pöckölöm a cicanózit ha alvás közben betámad és nagyon erősen orrba v szem alatt megharap(rágcsál) amikor csak karmol akkor nincs rá esély mert gyorsan elszalad, néha meg csak fel akar mászni ránk...ilyenkor is büntetném nem tudná h miért is kapja. Bár attól is félek, hogy túl sokat engedünk neki...szerintem a legjobb ha rögtön a rossz cselekedet után hangosan és mérgesen a nevét mondod és h NEM! Meg a virágpermetezős-vízi pisztolyos dolog is beválhat, bár én csak olvastam de nem alkalmaztam.
2011. júl. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én a 3 hónapost magasra felemelem, a fejére koppintok, befogom a száját, visszatolom a karmait. bár használna...
2011. júl. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Annailuj ***** válasza:

Sziasztok!

A mi cicánk 5 hónapos és nagyon akaratok kis dög :-) Sűrűn rájön az öt perc.

Általában szeretne valamit, azért harap, karmol vagy ad ki érdekes hangot.

Ha nem éhes akkor csak játszana.

Nálunk a WC papír a menő.

Letekerek egy darabot, összegyűröm.

Párszor eldobom neki, utána lohol és percek alatt megnyugszik.

Persze én is rá szoktam szólni ha kötekedik.

Felemelem a kezem, szólok, hogy nem szabad, ő erre már behúzza fülét farkát mert tudja a következő egy kis tasli lenne a pofira amit nem szeret :-D.

De meg kell tanulni a cicánkat, mert az ilyen viselkedésnek mindig oka van.

Mivel ő nem tudja elmondani mit akar, így próbál jelezni és jajj annak a gazdinak aki ezt nem veszi észre! :-)

2011. júl. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!