Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megharapott a kismacskám (3...

Megharapott a kismacskám (3 hónapos) és feldagadt egy kicsit, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nagyon játékos, karmol meg harap nagyon sokszor :( de még egyik sem dagadt fel ennyire...a csuklóm alatt harapott belém és mikor vettem volna el a kezem még rácsimpaszkodott...nem tudom h baj e h feldagadt?:S Nem vészesen, de azért látszik
2011. aug. 3. 17:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem allergiás reakció
2011. aug. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igen, ez nekem is eszembe jutott, vagyis anyukámnak, aki allergiás a macskára egyébként..

Érdemes lenne akkor elmenni egy allergia vizsgálatra azt hiszem.

De ebből nem lesz bajom egyébként?

2011. aug. 3. 17:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Engem a patkány harapott meg így! Én azonnal mentem tetanuszra, neked is kellene nagyon fontos! Szólj szüleidnek hogy sürgősen vigyenek el tetanuszra!
2011. aug. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, ha feldagadt.
2011. aug. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Orvosodtól kérdezd meg hogy mikor mehetsz, de minél előbb kéne, nehogy valami bajod legyen! Tetanuszt minden féle képen kapnod kellene.Mellesleg nyugi, nem fáj, meg sem érzed, én amikor kaptam nagyon féltem, mert azt mondták hogy fáj, de észre sem vettem hogy beadták. :)
2011. aug. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Uhh tényleg ilyen komoly?többször is harapott már meg, csak akkor nem dagadt fel egyszer sem.
2011. aug. 3. 17:14
 7/14 anonim ***** válasza:
Most ne allergiás vizsgálatra, hanem azonnal a sebészetre.
2011. aug. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nehogy azért ne mond meg a szüleidnek, hogy ez komoly, mert félsz az injekciótól!
2011. aug. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

?:D én nem félek az injekciótól nem is írtam ilyet..

Csak nem tudom h ezzel most forduljak e orvoshoz, mert annyira nincs feldagadva, mint amennyire sztem hiszitek(éppenhogy csak). Akkor eddig miért nem dagadt fel egyik sem?:/

2011. aug. 3. 17:21
 10/14 anonim ***** válasza:
Mély a harapás? Mennyire?
2011. aug. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!