Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshiere terriert szeretnék...

Yorkshiere terriert szeretnék miniben. Vélemények? Kan v szuka ivartalanítva a jobb?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítás után tökmindegy szerintem.

Egyébként felhívnám szíves figyelmed,hogy mini yorkie nincs,ezt a szaporítók találták ki,hogy jobban eladható legyen az áru.Miniként standard alatti,tehát selejt kutyákat árulnak.

2010. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Ha nő vagy, akkor segíteni fog a mini. Ha férfi, akkor inkább csak otthon próbálgasd, nem hinném, hogy hatni tudsz majd a tenyésztőre.
2010. aug. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11%

Legyetek szívesek abba hagyni ezt! Már 10000% leírtuk, hogy nincsen mini yorkie, ő is tudja. Én is így mondom, hogy mini yorkie. Én jövőre kapok egy MINI yorkie-t. Kislány lesz. :) Én nem szeretném ivartalanítani. Bella lesz a neve. Már alig várom. :)

De úgy tartják, hogy a lányoknak fiú kutya, fiúknak lány kutya való. :) És a Yorkie azért id jó, mert nem hullik a szőre....vagyis a haja, mert a Yorkieknak hajuk van, nem szőrük. Ők az egyetlen kutyafaj, amelyiknek hajuk van. :)

2010. aug. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
65%

Hu de okosnak érezte magát az elöttem szóló....:D:D:D

Én nőként tutti lány kutyust vennék, bár az első westie-m fiú volt... :) Ezt neked kell eldönteni.

De sztem egy lány kutyával könnyebb bírni mint egy fiúval.

2010. aug. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Akiteki ***** válasza:

14:15

Megelőztél. :))))

2010. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan hogy mini yorki nincs,az mérethibás,nem tenyészthető yorki,igazi tenyészutő nem is hoz le olyan almot,ahol várhatólag ilyen kutya lesz.


Amúgy szerintem kislány és ivartalaníttasd,az én havanesem is ivartalanított,jót teszel vele.

2010. aug. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ivartalanításért pacsizlak:) örülök, hogy eleve így készülsz a kutyatartásra.


De ha mondanál egy érvet, hogy miért 2 kg-os kutyát szeretnél, akkor azt megköszönném.

Nekem 5 kg-os yorkim van, és annyira pöttöm kutya ő is. Ahhoz viszont nem túl kicsi, hogy hatalmasakat túrázzak vele, és merjem engedni a nagytestű kutyákkal is játszani.

2010. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szellő lány, elötted le a kalappal, eddig csak olyan Yorkiesokkal találkoztam, akik még az én 4 kilós kutyámtól is felkapkodták a Yorkieukat, nem hogy nagy kutyához odaengedjék. Több hozzád hasonló Yorkie gazdi kéne, és akkor nem néznék így le a fajtát. Bocsi az offért.


Kérdező, én inkább kislányt ajánlok, általában bújósabbak és könnyebben kezelhetőek.

2010. aug. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14:31! nem éreztem magam okosnak, csak leírtam a véleményemet. nem igaz, hogy ezen az oldalon már megszólalni sem lehet...:S
2010. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!