Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Baj, hogy ilyen sokfélét...

Baj, hogy ilyen sokfélét eszik a macskám egyszerre? (mindenből egy kicsit)

Figyelt kérdés
Ma este párizsit,lapkasajtot,cicatápot,vitaminos fogtisztítót és egy kis pörköltszaftot kevertem össze neki.
2011. júl. 25. 21:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Már miért volna baj ha változatosan eszik?
2011. júl. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy jó a változatos étrend, csak gondoltam megkérdezem, hogy nem baj-e ha ennyi dolgot összekeverek (:
2011. júl. 25. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:

Az állatok máshogy működnek mint az ember. Nem lényeges a változatos étrend. Mit gondolsz amikor a vadállat az erdőben kaját keres akkor azt mondja "hm tegnap egeret ettem, akkor ma nem ehetek azt, mert akkor nem lesz változatos?" Hát nem, azt eszi ami van, és az nem olyan változatois felhozatal.

Én nem csodálkoznék ha lenne egy jó kis hasmenése a macskádnak.

2011. júl. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Na erre voltam kíváncsi..:S Köszi, máskor jobban odafigyelek.
2011. júl. 25. 21:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok, szerintem a macskának nem annyira fontos a táplálkozásban hogy egyoldalú legyen, mint a kutyáknál. De azért ennyiféle már tényleg kicsit túlzás.
2011. júl. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, igazad van :)
2011. júl. 25. 22:15
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

-macskája válogatja, mindig előadják az emberek, h a macska ilyen meg olyan érzékeny jószág...stb. Hát nem az. Max egyes macskák, de szerintem főleg a fajmacsekok, ezek az utcai turmixok...

Enyém bírja a tejet, egyik napról a másikra válthatok tápot, bármi, tökmindegy. Ha eddig is ezt adtad neki, akkor add ezt.

Szerintem a cicáknál inkább az a veszélyes, ha hagyod elfinnyásodni. Akkor aztán keresgélheted, h mit hajlandó épp megenni a kicsike. Nálunk nincs ilyen úri muri. Megveszem neki a drága tápot, de ha máskor másik van kimérve az állateledelesnél, nem megyek 1000000km-t, h szerezzek ugyanolyat mint az előző. Akkor azt eszi. Pont. Pl. egyszer acana van az eledelboltban, egyszer royal kimérve. Enyémnek még sose volt semmi gondja ebből.

2011. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Igen de a tápok között nincs akkora különbség mint a százféle emberi étel között.
2011. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jujuj, szerintem ezzel sokan vitatkozni fognak:)!
2011. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!