Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel jár az ivartalanítás?...

Mivel jár az ivartalanítás? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogyha kiheréltetem a kandúromat,akkor rosszabb lesz neki bármiben is?Mennyibe kerül ivartalanítani?

Bármi érdekel ezzel kapcsolatban...Köszönöm:)


2011. júl. 27. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
A kortól is számit. Kb. 8000 Ft de ha van valami baki akk több, meg minél öregebb a macsek annál drágább. A mi kandurunk is ki an herélve ettől sokkal nagyobbra nött meg mint egy átlag macska. Viszont nem birja ha bármiylen már állat van a területén....
2011. júl. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az én kandúrom 5 éves,de más állatok is vannak a portán: egy kutya,egy lánycica és egy kiscica is rajta kívül...
2011. júl. 27. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kandúrom műtétje 5500 volt. De város függő a dolog.

Az a rossz, amikor ébredezik az altatásból. Illetve utána kevesebb tápot kell nejki adni mert hízékonyabb, illetve figyelni kell h sterilized tápot kapjon, h ne legyen húgyköve! Ennyi. De nyugisabb lesz, és kedvesebb a természete.

2011. júl. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én macsekom természete nem változott semmit utána, elötte sem szerette ha simizzük és most sem, most is ugyan úgy csavarog. De ami nagyon fontos nem verekszik más macskákkal, elötte mindig tele volt karmolásokkal... Meg nem jelölget.
2011. júl. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!