Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pezsa macska gyógyszerei...

Pezsa macska gyógyszerei eszközei mennyibe kerülnek?

Figyelt kérdés

írtam egy listát h mit kell beszerezni. tudnátok árat mondani akár külön mindenre akár összesítve?



-Speciális lekerekített végű kefe

-Speciális lekerekített végű ritka fogú fésű

-Speciális lekerekített végű sűrű fogú fésű

-FURminátor

-Speciális kímélő perzsa sampon

-Bolha elleni sampon

-Speciális balzsam

-Szivacs

-Fülcsepp

-Szemcsepp

-Speciális karomvágó

-Kaparófa

-Macskafogkefe

-Macskafogkrém

-Macskafű

-Vitaminok

-Fogamzásgátló

’-Védőoltások’

-Alvókosár

-Párnák

-Hordozókosár

-Hordozó válltáska

-Nyakörv

-Medál

-Peremes almostálca

-Kristályos macskaalom

-Macskatálak

-Macskajátékok

-Macskahám

-Póráz

-Macskafüves tálca

és a macskát mennyiért tudom beszerezni? kölyökperzsa, teljesen fajtiszta, lány, hófehér szőrű, törzskönyveztetett kéne. a piacon ahol árulnak ilyen cicákat azok törzskönyveztetve vannak? és oltva? tenyésztőnél mennyibe kerülne oltva, vagy anélkül? (mert azok tuti törzskönyveztetettek ugye?)

és mi az amit fölöslegesnek tartotok ezek közül?


2011. júl. 27. 22:35
 1/6 anonim válasza:
Mi is tenyésztők voltuk de nem perzsa . De azt tudom hogy ha jó helyről veszed adnak törzs könyvet, oltási könyvet is. De mindenképp nézd meg honnan veszed. Nézd meg hol tartják a macskákat . Külön helyük van vagy házban emberek között ? Akkor a jó ha emberek között mert nem lesz félénk.
2011. júl. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó dolga lesz a cicának. De ezek a fésűkön kívül mind oly fölösleges. Állatbarát vagyok, nagyon szeretem őket, menhelyről szoktam ideiglenesen befogadni, én is egy picit túlzásba viszem..de ez már beteges! Könyörgöm mindek a macskának -Macskahám

-Póráz

-Macskafüves tálca

-Hordozókosár

-Hordozó válltáska

-Kristályos macskaalom

-Macskafogkefe

-Macskafogkrém

-Macskafű

-FURminátor

és a többi.

Szerinted nem mindegy hogy milyen alomba piszkít? Fogkefe? Fogkrém?! Istenem?! Azt még panaszkodunk, mi magyarok hogy milyen csórók vagyunk. Miért kell ennyire majmolni az állatokat?

Bocsánat de tényleg.

2011. júl. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

fésűk 1000-3000 között vannak

Furminátor 7000- de ha veszel furminátort nem kell több fésű!!!

Valószínűleg nem kell bolha elleni sampon, hiszen ha jó helyről veszed nem lesz bolhás

Karomvágó 1500-2500

kaparófa 5000-akármennyi

Macskafű 500

Fogamzásgátló itthon nem engedélyezett(úgy tudom)gh, ivartalanítás fiú 5-10 ezer lány 15-20 ezer

védőoltások 5-10 ezer attól függően melyik kategóriát kéred, enyém 7700volt

alvókosár 5000, v amennyi éppen

nem kell hordozó kosár és box is, elég az egyik, én a táskát javaslom, ami teljesen zárt, de vállra akasztható 5ezertől felfelé dizájn függő

nyakörvet 300ft-ért vettem tescoban

Alomtálcából inkább fedeleset vegyél, én tegnap vettem újat 3700-ért

macskaalom 3000/8 liter a fressnapfban az éri meg a legjobban egy cicának 1,5-2 hónapig jó

hám+póráz tescoban 1400

játékok 100-5000 attól függ, milyet szeretnél

Tálkából porcelánt érdemes bár drága mert kb 1000-2000/db

Macskafüves tálca alatt nem tudom mit értesz, eleve tálkában adják.

2011. júl. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ami felesleges: a sok fésű, egy is elég

nem kell spec sampon sima cicasampon jó

nem kell balzsam szivacs és cseppek sem(csak ha beteg)

fogkrém és fogkefe nélkül is elvan, bár párom is akar venni, mert nagyon büdi a cica szája

Fekhelyet sem vennék, mert az enyémek össze-vissza alszanak, ahol éppen, leginkább fotelben tehát felesleges.

2011. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja! A kristályos macskaalmot mindenképp ajánlom, mert az a legjobb sztem, és én már MINDENT kipróbáltam. Nulla szag, sokáig elég, és csak a kakit kell kiszedni. Nem a legolcsóbb, de az a nagy büdös igazság, h én az olcsó vackokkal ugyanannyira jöttem ki mert sokkal több kellett belőle, folyton cserélhettem az eészet, mert nagyon jó a szaglásom. Ezzel az alommal senki nem mondja meg h macska van a házban...
2011. júl. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ami a legfontosabb sztem: egy jó kaja: royal canin, acana, orijen, és nem kell vitamin

póráz és hám, szállító, ez nagyon megkönnyíti a szállítást, de a pórázhoz kicsi korától szoktasd!

macskawc-szerintem fedett mint mondtam

alom

karomvágó

egy db fésű

2db tálka

kaparófát én nem vettem nekem elég a karomvágó, így nem is akarnak karmolni, h levágom

néhány játék

Ennyi ennél több nem kell kezdésnek

Tipp: az enyémek szeretnek a hordozójukban aludni, így kosár sem kell, meg ugye fotel, mint említettem.

2011. júl. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!