Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova tehetném őket? Több lent.

Hova tehetném őket? Több lent.

Figyelt kérdés
A kiscicám lehet hogy nemsokára elleni fog mert eléggé nől a pocakja. Kinnti cicus és az a gond hogy nem tudom hogy hova lehetne a kiscicákat majd tenni, mert a többi macska bejár az udvarba és már amúgy is pályáznak a cicámra, ezért nagyon félteném a kicsiket. Az udvarban semmi olyan nagyon bbiztonságos hely nincs, vagy olyan ahova nem lehet betenni. Ahol moost van a doboz azzal az a gond hogy igaz hogy biztonságos de ha kimásznak akkor vagy másfél métert esnének. Ha pedig leraknám őket akkor meg a többi macska... Nektek a cicátok hova fialt? Vagy milyen biztonságos helyek vannak nálatok ami nálunk is lehet és tehetem őket oda?
2011. júl. 31. 11:30
1 2
 11/12 Mate027 válasza:
hát az én macskám 2x fialt!1x ide fialt a babarózsa bokorba ők meg haltak. aztán a mellettünk lévő szomszédba. aztán a Marika nénihez aki szembe lakik velünk és1 házzal jobbra na ők életbe maradt szerintem az biztonságos hely tedd át a ?Marika nénihez őket :D
2011. aug. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Mate027 válasza:
3x bocs
2011. aug. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!