Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tapasztalatok nem vegyi alapú...

Tapasztalatok nem vegyi alapú bolha/kullancs riasztással? Skudora, meg erre Catandogsra gondolok.

Figyelt kérdés

Link hozzájuk: [link]

[link]


Nekem olyan hihetetlenül hangzik, hogy működnek, de több gazdival is találkoztam, aki esküszik rájuk.


2011. júl. 22. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Tanulság: a hülyék köztünk járnak. Nyilván semmi haszna nincs.

De mondok egy érdekességet: én vettem egy kullancskiszedő csipeszt tavasszal, addig napi 1-2 kullancsot szedtem ki, azután egy se volt benne. És nem került 11 ezer ft-ba:)

2011. júl. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem próbáltam, de sokaktól hallom, hogy tényleg hatásos.

Előző: kiszedheted belőle a kullancsot, de attól még ugyanúgy babéziás, lyme kóros lehet a kutyád, ha fertőzött volt a kullancs, mi ezt akarjuk megelőzni a különböző szerekkel.

2011. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is a bio módszerekkel kísérleteztünk ...biospotix nyakörvvel .. nagyon nem vált be.

Viszont az emberre való bio kullancsriasztó spray teljesen jól bejött ... mielött megyünk lefújom őket, legalább kellemesen citromillatúak.

2011. júl. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Első: ezt tapasztalatból állítod?
2011. júl. 22. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!