Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek a macskánk miért...

Szerintetek a macskánk miért mászik be a füdrőkádba miután valaki zuhanyozott, vagy fürdött?

Figyelt kérdés
felfigyeltünk rá, hogy minden egyes alkalom után bemászik, és ott ül csendben, nyugodtan egy ideig :D pedig fürödni utál.... vmi elképzelés?
2011. aug. 1. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem az lehet, hogy olyankor jó meleg, párás a levegő, és mint tudjuk, a macskák szeretik a meleget :)
2011. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen macskaszokás. az enyémek is imádnak vizes mosdókagylóban feküdni, vizes kádban ücsörögni,sőt a felállva a wc kagylóba is bele-bele néznek, ha véletlenül nincs lecsukva a teteje.puszta kiváncsiság:))
2011. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A miénk inni jár oda, jobban szereti a koszos melegvizet, mint a friss, tálkájában levőt... :/


Ha száraz a kád, akkor pedig dorombolni jár oda (komolyan!) Mivel a kádnak elég jó az akusztikája, ha belefekszik sokkal jobban hallja a saját dorombolását, ezért odajár dorombolni, és nekünk is ott engedi leggyakrabban, hogy simogassuk (amúgy nem egy bújós macska, de ha a kádban van akkor nagyon).

2011. aug. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálja. Tetszik neki, hogy még vizes a kád, meg a mienk elég jól tartja a meleget is. Meg szerintem megnézi, mit csinált ott a gazdi. Pontosan persze én sem tudom. :-)
2011. aug. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a mienk a minap beugrott a kádba a halak közé:)))itt ültem a gépnél és egy nagy csobbanást hallottam, az a lüke meg kepesztett a kád oldalán vagy 30 keszeg között:))gyorsan kikaptam, törülközőbe csavartam, úgy,ahogy megszáradt, de fél óra múlva már a mosógépről leste a halakat.

na ezután már kilincsre csuktam a fürdőajtót,mondom nem játszunk vizimentőset...

2011. aug. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát igen, egy cicus mellett unatkozni nem lehet :D a miénk se engedi nagyon hogy simogassák, de majd megpróbálom akkor ha a kádban lesz, lehet akkor engedékenyebb lesz :)
2011. aug. 1. 16:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!