Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek, ha a macska a...

Mit tegyek, ha a macska a másik kölykét szoptatja?

Figyelt kérdés
Van két anyamacskám.Az egyiknek 3,a másiknak 2 kölyke van.Az egyik nagy szeretettel szoptatja a másik kölykeit,de ha sokáig csinálja akkor nem lesz teje a sajátjainak,mivel ők még kicsik(most nyitották ki a szemüket).Nem tudom hogy mit tegyek.Reggel ha megyek,akkor ott fekszik az összes kiscica egy rakáson.Szóval mi legyen?
2011. aug. 1. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Sosem volt macsekom, de 5 kölyökkel csak elbír nem?
2011. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű - zárd őket külön, így nem tudnak majd "keveredni". Bár tartok tőle, kinti cicákról van szó. Ez esetben az ivartalanításon is hasznos lenne elgondolkodni, ha csak nem szeretnél pár éven belül macskafarmot nyitni.
2011. aug. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én nem hiszem, hogy lehet baja, elvégre 5 kiscicával még csak elbír, nem? de ha aggódnál akkor el kéne választani valahogy őket, vagy valakinek odaadni addig amíg szoptat. jobbat nem tudok. :(
2011. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ennyi okos ötletet:S Figyelj jobban a "közös anya" táplálására, (pl ha van más macska is a háznál, ne ehessen bele az övébe) akkor megoldja a "vendégek" szoptatását is.
2011. aug. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!De én állatbarát vagyok,megölni pedig nem fogom őket.2-őt most elvisznek.De nagyon aranyosak:)
2011. aug. 1. 21:27
 6/10 anonim ***** válasza:
21.25-nél a pont! Elbír 5-tel is, ha 5 szopizza, 5-nek fog tej termelődni. Csak tényleg etesd rendesen.
2011. aug. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi,megpróbálom:) =)
2011. aug. 1. 21:34
 8/10 anonim ***** válasza:

semmi baj nem lesz a két adag kiscicát szoptat!!!nálunk ugyan ez volt és mindegyik teljesen egészséges:)

egyébként minél többet szoptat annál több teje lesz!!!!!

nem fogy el a tej!!!:)

2011. aug. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekünk tavaly 8 kiscicánk volt majd elkapott a szívroham mikor megláttam őket :D de mivel állatvarát vagyok nekem sem volt szívem elintézni őket szerencsére mindegyiknek lett gazdája és mind a nyolcat tudta szoptatni az anyamacska .. volt tej bőven :))
2011. aug. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet azért mert annak több teje van,mint a másiknak
2011. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!