Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Heeelp! Honnan tudhatom, h...

Heeelp! Honnan tudhatom, h nem vakult meg?

Figyelt kérdés
Éppen csoki pudingot ettem amikor a cicám kért és én véletlenül leöntöttem.Pont a fejére esett beterítve az arcát (szemét)Gyorsan szaladtam ,h kimossam a szemét de lehet ,h megvakult..Erre nincs semmi bizonyítékom de mi van ha tényleg?! Honnan tudhatom ,h nem vakult meg?
2011. aug. 2. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
a feje előtt mozgatsd jobbra-balra az ujjad ha követi a szemével nem vakut meg
2011. aug. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy a pudingtól megvakulna.

Biztos össze is szorította a kis szemét amikor zuhant a puding...

Mindenesetre ha megszárad a cica, és utána senm néz ki jól, vidd el dokihoz.

De nem hinném hogy baja lenne.

2011. aug. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

miért vakult volna meg? attól hogy leöntötted még biztos hogy nem vakult meg, gondolom ha etted a pudingot akkor már nem forró volt. ha pl a földet kaparja akkor i skoszos lesz a feje de nem vakul meg.


100000000000000 %-ra mondom hogy nem vakult meg. véletlenül leöntötted de semmi baja sem lett. nem savval vagy vegyszerrel öntötted le csak sima pudinggal. ne aggódj biztos hogy nincs semmi baja

2011. aug. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat!Ellenőriztem és rendben van :D
2011. aug. 2. 17:51
 5/5 anonim válasza:

pudingtól egy cicus hogy vakulna meg :"D

vicces vagy : '))

2011. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!