Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bnöméknek most születtek...

Bnöméknek most születtek kiscicáik eggyet szeretnék hazahozni, de én nagy cicát szeretnék honnan tudhatom h a lány vagy a fiú cicák lesznek-e a nagyobbak? és amugy mit lehet tenni az érdekében h a cicám nagyra nöljön ne csak oylan átlagos méretüre?

Figyelt kérdés
2010. júl. 9. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Á
2010. júl. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A fiú macskák szoktak nagyobbak lenni. Egészséges táppal eteted amiben vannak vitaminok és más tápanyagok.
2010. júl. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem Maine Coonra gondolsz?

[link]

2010. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszii, amugy nemtudom mien fajta macskák sztem sima házimacskák
2010. júl. 9. 16:44
 5/10 anonim ***** válasza:
A hím macskák általában nagyobbra nőnek. Ha ivartalanítod, az is kihat a méretére. Ezek a cicusok lustábbak, kevesebbet mozognak, és többet esznek.
2010. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
kösszikee
2010. júl. 9. 16:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Fiú kiivartalanítva. Már most nagyobb az 1 éves fiú macskánk mint az idősebb nem kiivartalanított.
2010. júl. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A kandúrok nagyobbra nőnek, mivel nem őket gyötri meg annyira a párzási időszak, hanem a nőstény macskákat. De igazuk van az előttem szólóknak, ha még ivartalaníttatod is, akkor biztosan szép nagyra megnő.

Mondjuk speciel a miénkek nincsenek ivartalanítva (kandúrok) és mégis szép nagyra megnőttek, mert annyit zabálnak, hogy ha annyit adnánk nekik, ameddig még nyávognak, akkor szétdurrannának valószínűleg... :D Ha túleteted, akkor lesz dagi! :)

2010. júl. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Normalis tap, fereghajtas, esetenkent vitamin. Ivartalanitas akar 6 honapos kor utan (szerintem nemjootlet, inkabb 8-12honaposan, egeszsegugyi okokbol). Es persze, lehetoleg minnel nagyobb osoktol. :P
2010. júl. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:P
2010. júl. 31. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!