Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a Rex...

Mi a véleményetek a Rex nevezetű kutyatápról?

Figyelt kérdés
Idáig Brit Care-t kapott a kutyám, de az állatorvos azt mondta, hogy ez jobb, tapasztalataitok ezzel kapcsolatosan?
2010. márc. 12. 18:22
 1/5 Akiteki ***** válasza:
Gondolom az állatorvos árulja. Innen kezdve megválaszolt a kérdés: El akarja adni.
2010. márc. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, erre én is gondoltam. 20kilót megvettem, kibontottam végül, nem tudom, hogy mennyire jó táp, de annak örülök, hogy a kutyám imádja, mind megette az adagot, a Brit Care-t már unta, csak konzervvel keverve ette, s úgyis meghagyott belőle. Esetleg valaki aki ilyennel eteti a kutyáját? vagy nem is ismeritek ezt a márkát?
2010. márc. 12. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem nincs tapasztalatom ezzel a táppal,de ha állatorvos ajánlja,akkor szerintem nem lehet rossz...

Ha pedig a kutyád is imádja...

2010. márc. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok,csak hamar elküldte:)

Nekem mikor a táp választásánál tartottunk azt javasolta valaki,hogy a nyers fehérje, 24-28% közötti legyen,és hetente adjunk neki kétszer a kajcighoz főtt húst és egyszer májat

2010. márc. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre nem lehet konkrétan válaszolni, hogy jó e. Ha szép tőle a kutyád, ha aktív, jól érzi magát, biztos jó. Én is állatorvos ajánlására vettem meg egy zsákkal.

Az egyik kutyám szőre korpás lett tőle. Azóta váltottuk a Hill's-re. Az én kutyáimnak ez jobban bevállt. (nápolyi masztiffok)

2010. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!