Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mik a vélemények/tapasztalatok...

Mik a vélemények/tapasztalatok a DAX kutya és macskatápról, illetve macskakonzervről?

Figyelt kérdés
Mennyire minőségi? Vagy inkább ne adjam az állataimnak?
2010. ápr. 1. 11:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáltam utánanézni, túl sok infót nem találtam az összetevőiről, de az árakat elnézve nem hiszem, hogy túl jó táp lenne, ennyi pénzért nem nagyon lehet jó tápokat venni.
2010. ápr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyet szoktam néha adni a macskámnak (alutasakosat), megeszi rendesen, pedig igazi elkényeztetett szobamacska... nagyon kevés dolgot eszik meg. Ez van a boltban, meg kitekat. A kitekatot nem eszi. Hagyjuk már ezt az "ár alapján nem lehet jó" szöveget! A macskának aztán magyarázhatod, hogy mennyibe került... Az enyém például ezt a DAX-ot szereti, ugyanakkor a 680 forintos whiskas-ra úgy néz, mintha sz*rt raktam volna a tányérjába.
2010. ápr. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!