Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a véleményetek a cicámról?

Mi a véleményetek a cicámról?

Figyelt kérdés

Őszintén megmondanátok, mert nekem a legyszebb, de lehet, h másnak nem tetszik, kíváncsi vagyok a véleményetekre!

[link]


[link]


2011. aug. 5. 15:13
1 2
 1/17 skarma ***** válasza:
Nagyon aranyos :D És különlegesek a foltjai
2011. aug. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Szép meg aranyos,de szerintem tök átlagos.
2011. aug. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, jöhetnek még, második: hát igen ez nem egy fajcica, így tényleg átlagos, de nekem különleges :)
2011. aug. 5. 15:20
 4/17 anonim ***** válasza:
szerintem macska
2011. aug. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szép bundája van :)
2011. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az "átlagossal" nem megbántani akartalak,de nekem is volt már a tiédhez hasonló cicám nem is egy. Olyan cicám is volt aminek négy színe volt. Fehér,fekete,narancs,és szürke. Össze-vissza foltokban volt rajta. Sajnos képem nincs,mert már elég régen elpusztult.
2011. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Egy kutya vagy macska nem attól szép mert fajtatiszta. Nekünk pincsink van, nem egy szőrmók, de nekünk különleges, mert "vadas" színe van fehér mellénnyel és nagyon sötét pofikája mint egy kis ördögnek. Nekünk tetszik. Amúgy gyönyörű a cicád, mindig tetszettek az ilyen "öltönyös" cicuk. :)

Ő meg a mi drágánk:

[link]

2011. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
15.22 nagyon megnyugtattál, mert néha azt hiszem, h rozsomák, de hál istennek, akkor tényleg macska :)
2011. aug. 5. 15:26
 9/17 anonim ***** válasza:

"15.22 nagyon megnyugtattál, mert néha azt hiszem, h rozsomák, de hál istennek, akkor tényleg macska :)"


Ez nagyon jó volt. :D Amúgy nagyon szép cica, de úgyis az a lényeg, hogy te szereted-e. :)

2011. aug. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:

Gyönyörű cicád van, a bundája csodálatos!:)

Én is szeretnék egy ilyet...Már csak 1 hét, és nekem is lesz cicám :)

2011. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!