Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy tudom kideríteni hogy...

Hogy tudom kideríteni hogy hova fialt a macskám?

Figyelt kérdés
Bármilyen tipp jó lenne! a héten fialt, elmentem nyaralni mire visszajöttem már nem volt nagy a hasa!
2011. aug. 7. 14:40
 1/6 skarma ***** válasza:
100%
figyeled hogy merre megy és követed
2011. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Lesd ki csendben, hogy evés után hová megy. Másképp nem tudod meg, de nagyon ügyelj rá, hogy ne lásson és ne halljon meg, mert akkor nem fog odamenni és még el is viszi máshová a kölyköket.
2011. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm

:)

2011. aug. 7. 14:46
 4/6 anonim ***** válasza:
halkan járd kőrbe a házat meg a kertet ha van, meg a kis zugokat, úgyis megtalálod majd:) amúgy meny szobából szobába,álj meg és fülelj hogy nem hallasz e kis nyávogást,aztán a hang irányba menj...
2011. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem azért keresed őket,hogy likvidáld!
2011. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne zavard őket ha már nagyobbak lesznek akkor követik a anyjukat de ne vár csodát mer általában minden harmadik éli meg a felnőtt kort.
2011. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!