Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ez vadmacska? Vagy van köze...

Ez vadmacska? Vagy van köze hozzá?

Figyelt kérdés

Kóbor macska, hozzánk jár kaját lopni, meg "gyereket" csinálni. Nagy nehezen sikerült megfognom és betuszkoltam a macskakosárba. Hatalmas nagy szemei vannak és széles orra. Hiába simogattam nem nagyon reagált. Lehet hogy vadmacska?


[link]


[link]


2011. aug. 8. 20:03
 1/10 anonim válasza:
gepárd!!!!!!
2011. aug. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
már miért lenne vadmacska?:D
2011. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyik ismerősömnek volt egy ilyen vadmacska féle macskája (ezt szépen megmondtam), nem mehettünk hozzá közel, mert harapott, senkivel nem állt szóba. :D És ez is ilyen, tényleg hatalmas szemei vannak, és nagyon erős. Az orra se olyan mint a sima házimacskának. Oldalról nézve olyan mint egy bullterrieré. És nagyon sok macskám volt és ez tényleg másképp néz ki.:D
2011. aug. 8. 20:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen átlagos házimacska.
2011. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A nagy nehezen azt jelenti, hogy szétkarmolta a kezedet, összeharapdált, és 5 bozóton végigvergődtél míg elérted?


A kép alapján ő egy teljesen átlagos házi cica. Ha vadmacska volna, nem alukálna ilyen nyugisan a szállító dobozban, és ha meg akarnád simogatni, minimum "leharapná" a kezed.

A vadmacskák messze elkerülik az ember-lakta területeket és nincs szükségük arra, hogy a szójával telenyomott 10%os hústartalmú konzerveket kajálják. Ráadásul elég óvatos állatok, ergo nem merészkedne a kertedbe épp akkor, ha te is ott vagy.

És ennek a testfelépítése sem vadcicás, csak a színe hasonló.

2011. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
:D nálunk a környék összes kandúrja (az enyém is) így néz ki!
2011. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ. csak annyira másképp néz ki/viselkedik mint a többi. :)
2011. aug. 8. 23:27
 8/10 anonim ***** válasza:

sima házimacska, azért tűnhet vadnak, mert kóbor, nem szokott emberhez.

amúgy mit csinálsz vele,h. befogtad?

2011. aug. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csak megnéztem közelebbről. Megsimogattam, úgy látszott mintha tetszene neki. Az asztalon volt a kosárba. Kimentem 5 percre és arra mentem vissza hogy lelökte magát valahogy az asztalról és elszaladt. Másnap már megint itt volt.
2011. aug. 10. 03:11
 10/10 anonim ***** válasza:
sima házimacska :)
2011. aug. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!