Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szoktak a macskák menstruálni?

Szoktak a macskák menstruálni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 16:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Amúgy úgy látszik más baja nincs, csak szokatlanul sokáig aludt ma és tegnap is. Ha holnap is még vérzik akkor elviszem dokihoz.
2011. aug. 9. 16:58
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. aug. 9. 16:58
 13/17 anonim ***** válasza:
a macskáknak évente kétszer, de több (3-4) hónapon keresztül kéthetente van peteérésük, ekkor gyakorlatilag fogamzóképesek.a peteleválás azonban nem jár vérzéssel.
2011. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Akkor mitől vérzik?
2011. aug. 10. 00:30
 15/17 anonim ***** válasza:

vidd el orvoshoz, mert valami nem stimmel az biztos.

az egyik lány cicánk egyszer nekünk is elbújt két napra,már azt hittük elveszett, amikor a beltéri padlásfeljáróban véletlenül rábukkantam. akkor is öszegömbölyödve aludt,és amikor fölemeltem éreztem, hogy magatehetetlen.véres -vizes valami volt a feneke alatt.

én azonnal kihívtam a dokit,aki kért egy lavórt. megnyomta a cica hasát és kb egy liternyi sötét, véres vizelet jött ki belőle. utolsó pillalat volt,szegénykém elpusztult volna...

kapott inekciókat, kijárt a doki, 2-3 nap múlva rendbe jött.

szóval gennyes hólyaggyulladása volt.

remélem a Te cicád is gyorsan meggyógyul.

üdv.

2011. aug. 10. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

még arra gondolok, hogy a cicád megtermékenyült és most elvetélt.mindenképpen orvos kell, mert a vérzés komoly baj jele lehet.

üdv.

2011. aug. 10. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki elmúlt neki magától, már nem vérzik és jól van. Azért figyelem még nehogy megint előjöjjön.
2011. aug. 12. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!