Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hányt a cicám. Mit tegyek?

Hányt a cicám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kis kicsi 8 hetes kiscicusnak, vettük 1 konzervet, ami később kijött szegényből, és mikor megnéztük a konzerv le volt járva... 2 hónapja... mavettük... nagyon jó... szegény cica meg kihányta, most remeg, meg keservesen vinnyog. mit csináljak? mert az biztos h a tulaj fejéhez vágom azt a macska konzervet..:@ ilyet eladni.. 2 hónapja lejárt... a francnak jutott eszébe megnézni h lejárt a konzerv...
2011. aug. 10. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Várj holnapig, addig hagyd békén. Ha nem lesz jobb, akkor vidd dokihoz.
2011. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi baja nem lesz! hányt de majd elmúlik. az én kutyám is szokott hányni szinte minden héten mert valamit megeszik az udvaron .de aztán mindig elmúlik neki.
2011. aug. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Adj neki tehéntejet, azt nem tudja megemészteni, így ki fogja hát.. fsni.. így átmossa a gyomrát szegénynek. tudom hogy, hülyén hangzik.... de jó
2011. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
34%
Nyald fel.
2011. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szerintem is a tej a megoldás, de szerintem felesben add vízzel, mert akkor nem fogja annyira meghajtani és mégis semlegesíti a romlott kaját. Jobbulást a cicusnak!
2011. aug. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz, az én cicáimmal is előfordult már. Sőt az egyik félperzsa, így folyamatosan okádja a szőrét (akármilyen szőroldóval is etetem) és takaríthatok utána (nagyon undi). De hát ezzel jár a cicatartás.. Nyugi, semmi baja nem lesz, a tehéntejes is jó ötlet, de mivel még ennyire pici, hígítsd fel vízzel.
2011. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az én macskám is szokott hányni, de nem lesz soha semmi baja
2011. aug. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ne olyan erősen szopasd
2011. aug. 24. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 10 deka farhát ***** válasza:
A konzervvel nem volt baj. A cica szerintem túlette magát. Higított tej megjavítja. Amúgy meg azért vinnyog, mert éhes :)
2011. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!