Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet hogy ezért "idegbeteg"...

Lehet hogy ezért "idegbeteg" a macska?

Figyelt kérdés

nagymamáméknak van egy macskájuk 1 éves kb., ellett kölyköket a nyár elején, mamám azt mondta,h. nem tudják h hova tette őket, nem találták, aztán meg látta később h megeszi az egyiket.

anyámék szerint viszont lehet h a papám eltette láb alól a kicsiket :SS ha ez igaz, akkor az lehetséges,h. emiatt hülyén viselkedik a macska? pl ok nélkül támad, harap hirtelen, mikor simogatod?

én arra gondoltam,h. csak azért ilyen, mert nem nagyon simogatják, foglalkoznak vele, meg sztem biztos előfordult h nagypapám durvábban bánt vele :SS


2011. aug. 12. 22:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Mindkettő lehet... Ha durván bánnak vele, nyilván van. És ha a kölykeit "eltüntették", bizony keresi őket, és lehet, hogy azért viselkedik furán. Mindenesetre megvan a véleményem az olyan emberről, aki macskát vagy bármilyen állatot bánt!
2011. aug. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

hát nekem is, hánynom kell az ilyentől... sajnos az öreg, falusi emberek sokszor egyáltalán nem értik meg, hogy mi a baj azzal, ahogy bánni tudnak egy állattal, macskával főleg...


hát még nyár elején volt, amikor ellett a cica, szóval azóta is ez lenne a baja, ha elvették a kölykeit?

2011. aug. 12. 22:45
 3/23 anonim ***** válasza:
0%
Jó hát ha van egy nőstény macskád és mindig csak ellik és ellik sorba 3-asával a kölköket, akkor macskafarmod lesz a végére azt meg ki akarja, minden idősebb elteszi láb alól, az én papám is, mit kínlódjon vele mikor csípás, fertőző is lehet, közbe meg ott vannak a 2 éves unokák.. Nem szórakoznak már ilyenekkel az idősek meg is értem..
2011. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

ivartalanítva van már a macska, azt akarták,h. egyszer elljen...

semmiképp sem az a megoldás,h. megölik a kicsiket.. :S

2011. aug. 12. 23:00
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

22:51


Mivel a XXI. században élünk, egyáltalán nem normális, ha az öregek földhöz csapkodják az állatokat. Erre való az ivartalanítás. Igen, nem olcsó, de akinek nincs pénze ivartalanításra, az állatot se tartson. Mikor kicsi voltam, az Én apukám is ezt csinálta sajnos, azon a véleményen van, mint Te, belőlem viszont ennek köszönhetően hatalmas állatvédő lett.


Mikor az Én, most 10 éves cicám kölykeit anno elintézték, Ő is így viselkedett, igaz nem agresszív volt, inkább csak nagyon kereste kölykeit, minden kis neszre felfigyelt. Említetted látta megenni a kölykét. Magától biztosan nem ölte volna meg, vagy halva született és vagy papád intézte el, mindenesetre a cica megpróbálta eltüntetni a nyomokat, mint ahogyan a méhlepényt is megeszi. Ajánlom, hogy ivartalanítsátok a cicát, mert különben ilyen őrült marad, pláne ha közben bántják is.

2011. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
(utólag látom, hogy ivartalanítva van)
2011. aug. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
0%
Jah hát ha ivartalanítva van akk meg megse születnek azok a macskák amik megszületnének...akk meg nem mind1 mit csinálsz velük??lol
2011. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

hát, próbálom hitegetni magamat azzal,h. magától meghaltak/ életképtelenek voltak a kölykök, v kandúrok ölték meg őket, van pár a környéken... még mindig jobb érzés, mintha tudnám,h. a papám nyírta ki őket :S


dühítő, h csak azért van ott nekik az a cica, mert a hülye kis elkényeztetett 4 éves unokatesómnak "kellett"...már lassan én sem merem simogatni ha ott vagyok, mert megpróbál odakapni, elkezd fújni, ugrálni, meg minden...:S

2011. aug. 12. 23:06
 9/23 A kérdező kommentje:

utolso, te mit is nem értesz??


egyszer szült, a kérdés meg az,h. miért viselkedik vadul a macska.

2011. aug. 12. 23:07
 10/23 anonim ***** válasza:
Nem azért vad a macska...
2011. aug. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!