Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S Azt vettem észre hogy...

S. O. S Azt vettem észre hogy a cicám rág valamit a szőnyegen. Oda mentem és láttam hogy gumicukrot próbál enni. Szerintem nem nyelt le egyet sem de nem vagyok benne biztos. Lehet tőle valami baja?

Figyelt kérdés
válaszokat előre is köszönöm :)
2011. aug. 13. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Nemhiszem, az én kutyám is megette már párszor a földre pottyant gumicukrot, és nem lett tőle semmi baja :) Szóval ha nem evett meg egy egész zacsival, nem hiszem hogy bármi baja lenne tőle ;)
2011. aug. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

az hittem eldobom az agyamat

mi baja lenne

ne izguj semmi baja sem lessz neki

2011. aug. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nemhiába mondják, hogy 9 életük van. Nagyon szívós állatok.

Az enyém a chipset lopkodta:)

2011. aug. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Hát ez jó:D Nem lesz semmi baja tőle. Az én egyshónapos kiscicám a pilóta keksztől fogva a mogyoróig megesz minden édességet.
2011. aug. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szandy 8 válasza:

nekem a kutyám ami leeset a földre megette:

hagyma, burgonya, tojás belseje.

és egyszer a fél éves húgom tápszerét is és semmi baja nem lett

2011. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszii :) én arra gondoltam hogy beleragadhat a fogába és attól lesz valami baja :) amúgy nekem a halkaját kéri mindig szerintem azért mert van benne halolaj és halliszt :) de ki tudja :D
2011. aug. 13. 20:59
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Úristenn.. ha meg ette akkor el kezd benne puffadni, mindaddig még szét nem durran a macskád, és csupa sz*r lesz minden!!
2011. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz tőle, mint ahogy neked sincs a gumicukortól. Az én cicám 13 éves múlt, a chips a kedvence, de a mogyorót, a kekszet, mindent megeszik, és kéri is, hogy adjunk neki, ha látja, hogy bekapunk pár falatot. Alapszabály: csokit semmiképpen nem szabad adni se kutyának, se macskának!!!
2011. aug. 14. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!