Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Más cica is "őrködik"?

Más cica is "őrködik"?

Figyelt kérdés
Amikor wc-re megyek vagy zuhizni sehol senki de amikor kimegyek ott ül az ajtó előtt...mondták hogy addig ott ül amig kinem jövök :D:D és ha kimentem akkor elfut.
2011. aug. 15. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja. :) Jövök ki, és mindig úgy megijedek, hogy ott ül és néz. Ha nyitott ajtóval fürdök akkor be is merészkedik pedig nem szereti a vizet. Az előző macskám kissé pánikba is esett ha fürödtem.
2011. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
az enyémet le sem lehet vakarni, ha wc-re megyek jön velem, be kell engednem különben kaparja az ajtót.. ha a konyhában vagyok ő oda is jön és néha már az agyamra megy :D esténként csak úgy feküdhetek le ha már ő is ott van az ágyon.. egyszóval az enyém nem őrködik, inkább felügyel :DD
2011. aug. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
akkor jó már azthittem hogy őrült :D :D igenigen a masikcicam es nez amikor fürdök :D:D mindig ketlábra áll és benézegett a kádba :D
2011. aug. 15. 16:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Az enyém is ezt csinálja, és csak velem:D Most vicces, de 5 éve folyamatosan követ, még wc-zni sem lehet tőle nyugodtan, sem főzni, sem fürdeni, de még csak gyufáért sem mehetek ki anélkül, hogy ne loholna utánam:D És ha kicsukom, akkor ordas nagy hisztit csap, tépi a szőnyeget, a falvédőt, és rohangál, vernyákol:D Szóval ő is inkább csak felügyel, vagy nem is tudom, hogy nevezzem:) Mondjuk nagyon pici korában fogadtuk örökbe, lehet azt hiszi, én vagyok az anyja:D Most is ráfeküdt a billentyűzetre, egyszóval mindig a közelemben van:D
2011. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A miénk is mindig ott van ahol lát minket. Fürödni jön velünk,olyankor felfekszik a mosógép tetejére és alszik. Éjjelente ott alszik az ágy szélén,lábamon...

És ő is szokott várni a wc vagy fürdő ajtóban ha megyek ki. Édesek ilyenkor.

2011. aug. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Engem követni nem szokott, viszont (a fürdésről jutott eszembe) egyszer majdnem infarktust kaptam tőle. A hálószoba ablakából ki tud menni a tetőre, kimászkálja magát és visszajön. Viszont egyik este, mikor fürödtem, beugrott a fürdőszoba nyitott tetőtéri ablakán. Nem kívánok senkinek akkora rémületet, mint amilyenben akkor volt részem :D
2011. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha hajat szárítok a fürdőben, az ajtó előtt hever, amíg kész nem leszek. Nem tudom, miért szereti a hajszárító hangját??
2011. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a porszívó hangjára tudok jókat aludni, úgyhogy megértem a hajszárítós cicát :)
2011. aug. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Engem is követ általában ha nem játszik éppen:)

Amíg zuhanyzok ő az ajtó előtt fekszik,ül és vár. Amint nyílik az ajtó ő berohan és be a vizes!! kádba. Leül vagy csak sétálgat - ellenőrzi hogy mit csináltam :D

A Wc előtt is ül, fekszik, játszik az ajtó alatti réssel.

Este is ha lefekszem 10percen belül felugrik és lefekszik a fejem mellé.

2011. aug. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Hát, annyit mondokhogy ő a te "házőrző kutyád".
2011. aug. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!