Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Himalájából birman, esetleg...

Himalájából birman, esetleg ragdoll?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, mert én Himalája perzsának vettem, de aztán birman lett belőle. Vagy esetleg lehet ragdoll is, de hogy Himalája perzsa az biztos nem.Vagy lehet hogy csak rossz "minőségű? Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem, ivartalanítva van, lány cica, oda vagyok érte, nekem így meseszép ahogy van! Még örülök neki, hogy ilyen lett, nem láttam még nála szebb cicát!
2011. aug. 15. 20:48
 1/7 A kérdező kommentje:
2011. aug. 15. 20:52
 2/7 A kérdező kommentje:
2011. aug. 15. 20:53
 3/7 A kérdező kommentje:
óH BOCSÁNAT, LÁTOM NEM LEHET MEGNYITNI, ÚJRA LINKELEM
2011. aug. 15. 20:53
 4/7 A kérdező kommentje:
2011. aug. 15. 20:55
 5/7 anonim válasza:
Valóban hasonlít a birman cicára de ez ne tévesszen meg! Mert ez a cica valóban Himalája Perzsából származik.Ha kíváncsi vagy a "részletekre"akkor írd be hogy Macska TV és ott a macskafajtáknál keresd meg a Himalája Perzsát!
2011. aug. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. aug. 16. 21:41
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb ragdoll cicusra jellemző, hogyha a gazdi, szeretett személy a kezébe veszi, akkor elernyeszti minden izmát és úgy fekszik mint egy rongybaba (innen is ered a ragdoll név). Az alapján, hogy ezt a viselkedést csinálja vagy sem, már lehet szűkíteni a kört ;)
2011. aug. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!