Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék cicát, de anyukám...

Szeretnék cicát, de anyukám nem ereszti, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van két kutyánk, akikért nehezen megdolgoztam! Igaz állatbarát vagyok, és mindig is szerettem volna sok állatot. Csak az a gond, hogy anyukám nem csípi őket. Nagon szeretnék egy cicát. Hogyan beszéljem rá? Gondját viselném, úgy mint a kutyáimat. Ha lehetne, milyet válasszak? Előre is köszööm a választ!
2011. aug. 16. 16:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Várd meg még felnősz és saját otthonod lesz...én is így tettem....
2011. aug. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolónak igaza van. Sajnos amíg együtt élsz valakivel (legyen az szülő, férj, gyerekek, lakótárs stb.) addig alkalmazkodni kell hozzá. Ha neki nem tetszik, hogy állat van a lakásban akkor ne vigyél haza állatot! Ettől függetlenül azt mondom, hogyha kertes házban laktok, akkor én a szüleid helyében megengedném. De lehet csak azért mondom ezt, mert én is pont ilyen voltam mint te :)
2011. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
"véletlenül találj egyetet" az utcán
2011. aug. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nekem sima fehér házi macskám van kiherélve .. 115 cm re nőtt ..és oylan kövér hogy lóg a hasa :D szerintem minden cica aranyos ..de anyukád szigorúsága mellett szerintem ne vegyél nagy szőrűt(sok gondozás ..fürdetés..fésülés).. drágát...

egy házi cica mindig nyerő..

2011. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok: még annyit, hogyha mégis belemegy a macskatartásba, akkor ivartalanítsátok ki a cicát, mert hipp-hopp lesz 20 cica 1 helyett.
2011. aug. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kérdezz rá, hogy miért nem. ha nem hisztizel, meg ilyesmi, akk lehet róla szó. Legyél kb. 1 hónapig teljesen szófogadó, csinálj meg minden házimunkát,tanulj rendesen és legkésőbb 22:00kor már legyél az ágyban. és monddazt, hogy te megveszed a kellékeket, eteted meg minden. aztán lehet mondani, hogy mennyire örülnél egy cicának a szülinapodra...

Szörnyen kemény munka, de megéri

tutira beválik! énis ilyen voltam, csak kutyában :) már 5 éves az én kis Bonim :)

Sok szerencsét!

2011. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Nekem sem engedte az anyukám, sőt a bátyám sem, mert ők sem nagyon szeretik a macskákat. Aztán még az is megtörtént, hogy mikor elmentünk az egyik ismerősünkhöz, gyönyörű kiscicák voltak ott; szóval nagyon nehezen rábeszéltem anyukámat, hogy vigyünk haza. És még arra is sikerült rávennem, hogy kettőt vigyünk haza!:)

Szóval egy tipp: ha idegen vagy ismerős ember előtt kezdesz el alkudozni, akkor nagy esély van rá, hogy beleegyezzen :) (De azért ne kezd el hisztizni:) )

Megjegyzem, miután elhoztuk, anyukám és a bátyám ugyanúgy dédelgették, mint én... Ha elsőre nem akarja megengedni, akkor később nem is fogja megbánni:)

2011. aug. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hála nektek bevállt! Sokat segítettem, stb..., és úgy "véletlenül" találtam egy kiscicát, hazahoztam, és most itt dorombol a lábamnál!
2011. aug. 24. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!