Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan kezeljem le kamillás...

Hogyan kezeljem le kamillás teával a cicám csipáit?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
törölgesd meg kamillás vízbe áztatott vattával, naponta 2x-3x
2011. júl. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a szeme sarkából befelé naponta többször és nézd meg hogy elég tejet kap az anyától
2011. júl. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
56%

egy kis csomó vattát belemártasz a leszűrt langyos kamillába, kicsit kinyomkodod, de nem teljesen.

megfogod a cicát és óvatosan kezded mosogatni a szemét, hogy a csipa fellazuljon. cseréld közben a vattát, és mindegyik szemre tiszta vatta kerüljön. szóval egy vattával ne mind a két szemecskéjét.

2011. júl. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha gyulladt a szeme akkor kamillázás után kend be septosyllal is.
2011. júl. 9. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
úgy hogy bekenyed a vatát és aval a cicád szemét
2011. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vegyél gyógynövényboltban, vagy bioboltban szemvidítófüvet. Abból főzz teát, azzal mosd a cica szemét. Én a steril gézbe csavart szintén steril vattát javaslom jó alaposan benedvesíteni, azzal törölni. Négy ilyen csomagot készíts minden alkalommal. Kettőt az egyik szeméhez, kettőt a másikhoz. Először a durván látszót töröld, majd az új tisztával megint töröld át a szemét. Ha csak csipás, két-három nap alatt rendbejön. Ha nem, orvos lássa!
2011. júl. 10. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem a kamillázás bejött, pedig 4 pici cicát kamilláztam napokun keresztül, naponta többször is.

az anyukájuk első fialása, nem nagyon értette még a dolgát. nem mosta kicsik szemét reggelente teljesen zártak voltak a csipától.

egy mosakodásra 16 csomócska vattát készítettem elő.

pár nap alatt rendbe jöttek

jönnek is utánam, mint kotlós után a kiscsibék...

2011. júl. 10. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi midekinek a választ:):)
2011. júl. 10. 13:59
 9/11 anonim válasza:
Én tavaly langyos kamillateával beitattam egy zsebendőt és gyengéden, mint a súlyos sebet középről kifele kezdtem törölgetni, és szépen engedelmesen türte a kiscica.
2011. júl. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
nekem azt mondta az állatorvos h a kamillatea nem jó rá. inkább vegyetek bórvizet és azzal törölgessétek a szemét.
2011. júl. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!