Kezdőoldal » Állatok » Macskák » HELP! Mi baja a kiscicámnak? :' (

HELP! Mi baja a kiscicámnak? :' (

Figyelt kérdés
Nem eszik, csak iszik, megy a hasa, egyáltalán nem tudja visszatartani, látszik a 3. szemhéja, rendkívül pici a korához képest. Viszont az 1. kép tünetet csak most produkálta. Segítsetek!
2011. aug. 22. 09:25
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Valami fertőzés lehet. Kicsi korban bele is halhat ilyen betegségbe, ha nem is eszik, és megy a hasa. Sajnos jártam már így kiscicával. A doki majd ír rá gyógyszert.
2011. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Ha egyértelműen azt mondjátok, hogy a doki akár a halálát is meg tudja akadályozni gyógyszerrel vagy valamivel, akkor hiszek nektek. Nemsokára indulunk.
2011. aug. 22. 14:51
 13/18 anonim ***** válasza:
szegény, cica, remélem már elvittétek állatorvoshoz és jobban van, légyszi írj hogy jobban-e van! :)
2011. aug. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Hát azt mondta az orvos, hogy semmire sincs garancia. Úgy látjuk jobban van egyébként. Eszik meg minden. Majd meglátjuk a továbbiakban mi lesz. :) Köszönöm azoknak akik szorítottak nekünk
2011. aug. 22. 17:39
 15/18 anonim ***** válasza:
Mit állapított meg az orvos? Milyen betegséget? Az, hogy semmire nincs garancia, az nem gyógyítás és kezelés.
2011. aug. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hogy nő a foga. Ilyenkor előfordul hogy belázasodnak meg ilyenek esetleg bele is halnak. Adott gyógyszert neki és eszik rendesen. Ha visszaesne újra el kell vinni és megint ad gyógyszert.
2011. aug. 22. 19:12
 17/18 anonim ***** válasza:

Azt írtad, hogy korábban is vittétek orvoshoz az állataitokat, akik kaptak ezt-azt, aztán elpusztultak. Nem gondoltál egy másik (talán jobb) orvosra?

Remélem ez a cica nem fog a többiek sorsára jutni :(


Én úgy vittem a talált kismacskát orvoshoz, hogy altassák el, mert ezt nézni sem lehet olyan szörnyű az állapota. Ők meggyógyították (igaz nem egy-két nap alatt). Most meg itt rosszalkodik mellettem. Úgyhogy van remény! :)

2011. aug. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egész jól van. :) Egyébként több orvost próbáltunk. :S De most szerencsére megvan a picúr :):)
2011. aug. 23. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!