Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elmentünk néhány napra a...

Elmentünk néhány napra a családdal, a macska meg eltűnt. Visszajön még?

Figyelt kérdés
Muszáj volt elmennünk, de volt biztosítva minden, inni, enni.. megkértünk ismerőst.. azt hittem,ha hazaérünk,majd újra ott fog várni a teraszon, erre sehol nem volt. vártam egész nap, még kerestük is. reménykedtem,hogy másnap előjön, de nem :(. Szörnyű érzés, azt se tudom,mi van vele... még csak nem is egy hétre mentünk el,csupán 3 napról volt szó. Kinti macska, mindig is az volt, sokszor elment több órára, de ilyen még sose volt,hogy már több napja nincs meg. hol keressem? szomszédokat megkérdezni érdemes? nagyon a szívünkhöz nőtt, belegondolni se merek, hogy baj történt vele, de annak se örülnénk,ha befogadták volna. egyébként fiú macska, lassan másfél éves...
2011. aug. 22. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Fiú macskáknál ilyen korban már meg esik hogy napokra képesek eltűnni. Nekem is volt fiú macskám volt hogy 2 hónapra eltűnt teljesen, majd soványan lepusztulva került vissza. A fiú macskák hazamennek valamikor ha nem csapja el éppen az autó, ez ezzel jár sajnos. Persze a szomszédokat megkérdezheted hogy tudnak el valamit, meg persze ez sosem árthat, de ne izgulj elő fog kerülni:)
2011. aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugyanígy tűnt el két macskám, nyaraltunk, hazajöttünk és macskák sehol. Egyik sem. Nagymamám is így járt, mamám kórházba került, 1 hét múlva mikor hazajött a macska sehol. Szerintem ilyenkor azt hiszik a macskák hogy elhagytátok őt és elmentetek valahova, ezért ők is elmennek...:( Azért remélem a tiéd meglesz. Kérdezgesd a szomszédokat, meg plakátold ki a képét hátha valaki látta, lehet csak a szomszéd utcába költözött.
2011. aug. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van más kandúr a környéken? Lehet elüldözték. Az én kandúrom 2 egész hétig nem mert hazajönni. Most meg nem mer kimenni a házból.:D
2011. aug. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagy harcok tudnak itt lenni, az én kandúrom még kis besz*ri is hozzá.:) Sztem azért tapétázd ki a környéket a képével!
2011. aug. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
amikor hozzánk került, már az első pár napban megmutatta a többi macskának, hogy ő itt az 'úr', és pár éjjel alatt eltűnt az összes.. mert hogy nagyon fújtak akkor egymásra.. de végülis aztán már nem járt ide a többi macska. én is arra gyanakszom, hogy azt hitte, elhagytuk. eddig nem hagytuk itt egy egész napra, csak pl délutánokra mentünk el. tuti azt hiszi elhagytuk, vagy elköltöztünk. ha nem kerül elő, marad a szomszédok kérdezése és a plakátolás.. köszönöm a válaszokat. csak szörnyű ez dolog, hogy semmit nem tudok róla, lehet hogy már rég elütötte egy autó :(
2011. aug. 22. 22:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Azért azt még talán hozzá lehet tenni, hogy mindenhol vannak olyan emberek, akik nem szeretik a környék macskáit. Mert átjárnak a kertbe, odapiszkítanak, meg csak úgy. Biztosan tudták, hogy nem lesztek otthon egy pár napot és esetleg ez jó alkalom volt nekik, hogy eltegyék a macskát láb alól. Mert így a gazdi nem vesz észre semmit, csak azt, hogy a macska elment amíg ő nem volt otthon. És nem is gyanakszik, mert biztos világgá ment.


Nem mondom, hogy ez történt, de nekem ez is megfordulna a fejemben, főleg ha tudom a szomszédokról, hogy hajlanak az ilyesmire.

2011. aug. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tegnap este 11kor jött haza! fogalmam sincs hol lehetett, merre ment, de hazajött épségben :)) nagyon boldog vagyok! köszönöm a hozzászólásokat:)
2011. aug. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!