Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám lenyelt egy darazsat...

A macskám lenyelt egy darazsat, lehet valami baja?

Figyelt kérdés
Ahogy a darázs leszállt az asztalra, én összenyomtam egy vonalzóval, és amikor felemeltem a vonalzót, a macska odaugrott, a szájába vette, elszaladt és lenyelte. Nem tudtam megállítani. Utána rázta kicsit a fejét, és a képét mosta a mancsával, gondolom, nem lehetett valami finom falat. Nem hiszem, hogy a torkát megcsípte volna, mert már félig halott volt, de lehet tőle valami baja? Most a szekrényen alszik, és úgy néz ki, jól van, de én aggódom.
2011. aug. 23. 02:17
 1/7 zin válasza:
4%
baja nem lesz tőle csak ő lesz a darázs, a farka átalakul fullánkká, tud majd repülni, különben is szerinted hogy került fel a szekrényre ha nem így?!
2011. aug. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hogy te mekkora egy gyökér vagy-.-'
2011. aug. 23. 02:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha a cica rendesen eszik,úgyanúgy viselkedik ahogy eddig,akkor nincs miért aggódnod,írtad is már nem élt a darázs.Ha élő lett volna,akkor lehetne baj,de így szerintem nem lesz.
2011. aug. 23. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyedül akkor lehetett volna baj, ha a torkát megcsípi nyelés közben. Ha már egyszer lekerült a gyomrába, ott nem sok mindent tud csinálni, a gyomorsav azonnal szétmarja.
2011. aug. 23. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amúgy pont ma csaptam össze két darazsat én is az erkélyen. Az egyik, egy lódarázs egyszerűen nem hagyott olvasni, folyton visszatért. Utána félresöpörtem a hulláját az erkély sarkába. Erre kis idő múlva látom, hogy egy másik, sima darázs kitartóan baszkurálja a dögöt, el se akart repülni onnan. Úgyhogy utóbbi már kifejezetten könnyű prédának bizonyult. :)
2011. aug. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A macskáknak erős gyomruk van, ne aggódj!
2011. aug. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém saját maga vadászta le és ette meg, és semmi baja. Gondolhatod, h az utcán is megesznek mindent amit el tudnak kapni!
2011. aug. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!