Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik az a fajta macska...

Melyik az a fajta macska amelyik követi az embereket?

Figyelt kérdés
láttam az Animal Planeten h van 1 olyan fajta de nem emlékszek melyik
2011. aug. 23. 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy követi? :)
2011. aug. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A nagymacskák. A szándékukat ne nézd, de követik az embereket...
2011. aug. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:D az enyém "kismacska" mégis állandóan követ ide-oda a lakásban :)) Ez sok cicának szokása, nem fajtafüggő.
2011. aug. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Máté Állatvédő válasza:
Fajtát nem tudok mondani, de bizonyos EGYEDEK valóban követik az embert. Pl. ha én sétálni indulok a kislányommal és a kutyámmal, ballag utának a két macska is, de csak az utca végéig, addig tart a területük, ott leülnek és megvárnak. :)
2011. aug. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
pl a ragdoll, de több is van, az abesszín is olyan kis kíváncsi h megy a gazdi után bármit csinál.
2011. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem sima házi cicám van még az utcán találtam amikor kicsi volt és beteg,ha megyünk sétálni jön utánunk van,hogy a babakocsitartóba fekszik és onnan figyel séta közben:)
2011. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem abesszín kislány cicusom van (17 hetes) és ő engem mindenhova követ, ha elmegyek tusolni leül velem szembe a mosogatógépre és ott mosakszik, ha sminkelek/hajamat csinálom akkor a fürdőszobaszőnyegen fekszik amíg nem végzek, ha eszek akkor a konyhában a székem alatt, szóval ő tényleg mindenhova követ és eddig erről a fajtáról sokszor hallottam ezt :)
2011. aug. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!