Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan szoktassam rá a macskám...

Hogyan szoktassam rá a macskámat a szobatisztaságra?

Figyelt kérdés
2011. aug. 23. 11:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a lakásban van egész nap, akkor rakd valahova le az almot, és magától belemegy majd. Eddig az összes macskám magától tanulta meg, nem kellett tanítanom.
2011. aug. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden macskám egy pillanat alatt szobatiszta lett. Egyszerűen kitettem az almosdobozt, megmutattam neki, hol van, kicsit beleraktam, hogy megnézze és kaparásszon, ha akar, és kész. Aztán ha kellett neki, már magától odament.
2011. aug. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.És esetleg tudtok valami tippet hogy ne egye meg a japán egeremet?. XD.
2011. aug. 23. 11:32
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
:DD első vagyok, nekem hörcsögöm volt és igazából pont le is sz*rta a macskám hogy egész nap ott ugrálnak az akváriumba, szóval szerintem nem kell félned. viszont amióta halaim vannak, folyamat beledugja a fejét a vízbe, és ki akarja horgászni a halaimat -.-'
2011. aug. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana olyan helyre tenni az egérkét, ahol nem éri el a macska...nekem hörim van a cica mellett, de macskabiztos helyre tettem a ketrecét. Így is néha vadásztekintettel nézi :)
2011. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vegyél dróthálót az egered terráriumára :)
2011. aug. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem megy magától az alomra, tegyél egy kis kakidarabot az alomba és szagoltasd meg vele, hogy oda kell. Ha ez nem működik, tedd az alomra, kezdj el a saját kezeddel kapirgálni benne. Ha nem utánoz, fogd meg a mancsát és kapirgálj vele. Az enyém innentől ment alomra.

Nekem hörcsögöm van, nem akváriumban, hanem ketrecben tartom. A macska folyton ráfekszik a ketrec tetejére és nézi a hörit, az is megszokta a szagát. Nem is tud hozzá bekapni, de azért fontos az óvatosság. Szerintem tedd ketrecbe az egeredet, jobban is szellőzik, és legalább elérhető helyre teheted, biztonságban.

2011. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. :))
2011. aug. 29. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!