Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A többi cica hogy viseli a...

A többi cica hogy viseli a meleget?

Figyelt kérdés
Az enyém átkapcsolt eszik-alszik-nézelődik állapotba pár napja, gondolom a nagy meleg miatt. Panelmacska és direkt kifekszik az ablak elé a napra. Normális hogy ennyire inaktív lett?
2011. aug. 24. 15:48
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Persze hogy az, miért te melegben hiperaktív leszel? Vagy mit vártál? :)
2011. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a normális, az lenne a furcsa ha 36 fokban lazán rohangálna...
2011. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Alszik, eszik, játszik, vadászik mint máskor. Ilyenkor is képes eltűnni órákra amíg játszadozik valahol. Sőt főleg ilyenkor. Emlészem, tavaly volt az első nyara, télen egész nap együtt voltunk, aztán amint jó idő lett alig láttam mert elment "kirándulni". De délben azért inkább pihen.
2011. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tudom én, csak ő kifejezetten hiperaktív macska és elképeszt, hogy napok óta csendes és semmi galibát nem okoz. :)
2011. aug. 24. 15:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Egész nap alszik, este bogarakat vadászik, na meg várja gazdikáját haza (anyukámat). Nagyon tudja, hogy mikor jön haza, előtte egy órával odaül az ajtóba, és nem tágít onnan, amíg anyu be nem lép. És ezt minden nap. Nem tudom, honnan tudja, de nagyon pontos az ő kis belső órája.
2011. aug. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
NEkem kettő van, az egyiket naponta le kell fürdetnem, mert majdnem gutaütést kap szegény, de a másikat abszolút nem érdekli ugyanúgy rohangál, gondolom a cicáknál is alkat függő h ki mennyire bírja a meleget.
2011. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém jól bírja, direkt a csukott erkélyajtó elé fekszik, ahol szerintem melegebb van mint máshol. Nem is értem.
2011. aug. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Fürdetni én is szoktam, ő amúgy is szereti a vizet és látom rajta hogy élvezi. Ma hajnalban egész aktív volt :) Csak tudnám miért keresi a napos helyeket, ha ennyire eltunyul tőle. De ő tudja mi a jó neki.

2011. aug. 25. 12:45
 9/9 anonim válasza:

A mi macskánkkal ugyanez van :)

A válasz egyszerű: A macskák nehezen bírják a meleget. A mi cicánk hajnalban és este hiperaktív (egyébként ő is ilyen típus) napközben pedig csak fekszik a lehető legárnyékosabb helyen és szundikál.

Nagyon fontos, hogy mindig legyen friss, hideg ivóvíz előtte!!!!!

2011. aug. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!