Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segitséég! Eltört a cicám...

Segitséég! Eltört a cicám lába mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogyan tört el hazaértem és láttam hogy ugrálva megy és 90 fokban elhajlik a lába fáj mikor hozzáérünk a cica még csak 3 hónapos és jelenleg nincs pénzünk állatorvosra van valami maszek ötletetek mivel segithetnék rajta nagyon rossz nézni szegényt légyszi segítsetek!!!


[link]


2011. aug. 25. 11:55
1 2 3 4 5 6
 1/59 A kérdező kommentje:
esetleg jövő honapban tudom elvinni állatorvoshoz..:,(
2011. aug. 25. 12:00
 2/59 anonim ***** válasza:
83%
Ez is egy példa hogy milyen szar az egész világ, nincs pénz = nincs élet. Ha van pénz akkor sincs élet mivel dolgozol robotolsz ennyi. ;)
2011. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
33%

Talán ha megpróbálnád sínbe tenni? valamit hozzárögzítesz a lábához, és odakötöd, vagy legalábbis ráerősíted annyira, hogy ott maradjon a helyén, de mégse fájjon a kiscicának.. Bár én attól félnék akkor, hogy mi van ha nem jól tettem sínbe a lábát és rosszul fog beforradni? :S

Mindenesetre nagyon sajnálom a cicádat, nagyon aranyos, nekem is ilyen színű és mintázatú volt.

2011. aug. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
41%

Nincs pénzed állatorvosra? És ha a te lábad törne el, anyád mit csinálna, keresne maszek megoldást? Ha nem viszed azonnal állatorvoshoz, kívánom, törjön el kezed-lábad, és majd maszekban megoldja a szomszéd néni.


Szégyen, hogy emberek képesek ilyen felelőtlenek lenni. Ha nincs pénzed az állattartásra, ne tarts. És most irány az állatorvos!

2011. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
67%
12:01 - te ne ajánlgass neki olyat, hogy tegye sínbe, mert még képes és megcsinálja. Azon kívül, hogy szerencsétlen állat milyen kínokat fog kiállni egy ilyen házi beavatkozás közben, még az is biztos, hogy nem lesz tőle jobb.
2011. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
100%
Pedig csak az orvos a megoldás, el kell vinni!!!!!
2011. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:

"Nincs pénzed állatorvosra? És ha a te lábad törne el, anyád mit csinálna, keresne maszek megoldást? Ha nem viszed azonnal állatorvoshoz, kívánom, törjön el kezed-lábad, és majd maszekban megoldja a szomszéd néni.


Szégyen, hogy emberek képesek ilyen felelőtlenek lenni. Ha nincs pénzed az állattartásra, ne tarts. És most irány az állatorvos!"


Hülyeség. Tegyük fel hogy nincs pénzed hogy kifizessél minden kezelést a korházban de neked még is kell mert meghalnál. Mit csinálsz??????

2011. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:

kérj kölcsön a szomszédtol.. minél előőbb...

sajnos ezen gondolkozni sem kell... :( jobbulást neki

2011. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
Nincs más ötletem, csak az hogy azonnal vidd orvoshoz!!! Esetleg próbálj meg egy ismerőst keresni, akinek van állatorvos kapcsolata, aki meg tudja hitelezni a vizsgálatot. Tudom hogy ez szinte lehetetlen, de nagyon szenvedhet szegény cicus. Egy hónapot nem szabad várni! Rengeteg szövődmény léphet fel, a szenvedésről nem is beszélve!!!
2011. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
Fogjátok már be mit kell szidni a kérdezőt? Nem ő tehet róla. Sőt mivan akkor ha volt pénze akkor mikor megvette de már nincs? Az ő hibája? Nem! Pénzért van csak élet nem tudjátok csak ezt az egy mondatot megérteni? Ha ő állatorvos lenne pénz nélkül akkor valószínűleg megtudná oldani de az állatorvos is megoldja majd neki, jó kis összegért. Ennyi. !!!!
2011. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!