Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az én macskám vad vagy játszik...

Az én macskám vad vagy játszik? Lehet ebből baja?

Figyelt kérdés

Az én macskámat kb. fél éve kaptuk!Kinti macska volt!Most pedig benti!(panelházban lakunk)Nos velem nagyon kedves és az anyukámmal is de az öcsémet mindig elkapja!Utána megy és körbe kulcsolja a lábát és elkezdi harapni és karmolni persze nem durván!Öcsém elég sokat játszik vele és sokszor magához veszi és simogatja és sokszor ő ad neki kaját de mégis hozzám bújik mindig és engem követ mindenhova! :) Ez miért van??Nem mintha zavarna sőt jólesik hogy egy ilyen macskám van!


Nem volt még 1szer se beoltva de általában 1 hónapban 1 szer minimum fürdetjük és többször fésüljük is!Bár egy idő után elkezd harapni és karmolni és nyávog és kitátja a száját!Ez valami figyelmeztetés hogy megtámad??Bár én akkor elkezdem piszkálni elkezdem úgy a hasát csikizni és jóérzés amikor beleharap az ujjamba is!Szval én így eljátszom vele!De ő ezt csesztetésnek érzi??


(Boccs a sok írásért) :)


2011. aug. 25. 23:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én macskám ilyen korában sokkal gonoszabb volt :O Szerencsére lenyugodott. Elkaptam, hogy ne tudjon karmolni magamhoz húztam és "agyon" simogattam :D Persze sokat is játszottam vele, hogy letudja vezetni a feszültséget. Bár az én macskám kinti-benti volt.

Csak így játszik, nyugi ;)

2011. aug. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi baj a cicátokkal!Egy igazi macska ilyen!Ő csak játszik!Bár nem ártana néha sétáltatni,mert az biztos hiányzik neki!Egyébként hány éves a cicus?
2011. aug. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem! :) Csak az öcsém fél tőle! xDD Bár nem úgy hogy retteg tőle csak mégis fél!Bár nem tudom hogy hogyan!Nekem akkor igazán aranyos a macskám amikor ásít mert olyan jó hallani ahogy nyekeg egyet! xDD Nah az megfizethetetlen!Meg amikor felébresztem az is valami nagyon kemény! :D Egyszóval örülök hogy egy ilyen macskám lehet! :)
2011. aug. 26. 00:00
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy emlékszem hogy akkor kaptuk amikor kezdődött a suli az nap előtt és este nem tudtunk tőle aludni!Mivel olyan volt hogy beraktuk egy nagy ládába tudom hülyén hangzik de akkor is nagyon jó bőrben volt feltolt egy gépszéket meg egy 4 cm-s deszkát :) felemelte és eltolta mivel azzal támasztottuk le!Szóval olyan 3 lesz szeptemberben :)
2011. aug. 26. 00:03
 5/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj a cicával, játékos, néha az enyém is lesből letámadja a lábamat a fotel mögül :))

Viszont nem ártana beoltatni, és teljesen felesleges fürdetni, főleg nem ilyen gyakran! A macskák teljesen tisztán tartják magukat, főleg, hogy lakásban van.

2011. aug. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!