Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért megy a macskám a szomszé...

Miért megy a macskám a szomszédom ölébe mindig, amikor úgy játszik vele, hogy üti a fenekét, de elég durván, a macska meg harapja?

Figyelt kérdés
És ez így ismétlődik sokszor, mire a cicám úgy bevadul, hogy nem bírja elviselni a szomszéd, mert elég rendesen megharapja és csikarja. Mindig az a vége, hogy elhessegeti magától. De a macska mégis mindig visszaül az ölébe. Olyan kellemes a macskának, ha ütik? Sosem bántottam és nem is agresszív természetű. Csak olyan fura, hogy bárki van otthon, nem számít, olyankor csak hozzá megy a macska. Volt már pár cicám, de ezt a viselkedést nem értem.
2008. nov. 5. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Talán azért, mert minden macska szeret harcosat játszani, és veled ezt nem tud.
2008. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
utálom a macskákat, mégis mindig hozzám jönnek ha vendégségben vagyunk és van macskája a házigazdának. minél jobban zavarom, annál jobban jön.
2008. nov. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Néha szeretnek a cicák durvulni, főleg ha fiatal, akkor állandóan harap, meg karmol, bejön neki hogy a szomszéd játszik vele, biztos nem fáj neki annyira az a dádá amit kap, de élvezi hogy van kit "rágni":)
2008. nov. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Az en macsekom is mindig visszamegy apumhoz,pedig o ugyanilyen durvan jatszik vele.Persze nem bantja,de neha rendesen belepaskol a fenekebe jatekbol,amit a bolond cicus kimondottan elvez.

A MASODIK VALASZOLONAk pedig,nem nem ertem,miert utalod a macskakat,.Miert utalod?

Valoszinu,a macska meg akarja szerettetni veled magat,azeret mind probalkozik.

2008. nov. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az en macsekom is mindig visszamegy apumhoz,pedig o ugyanilyen durvan jatszik vele.Persze nem bantja,de neha rendesen belepaskol a fenekebe jatekbol,amit a bolond cicus kimondottan elvez.

A MASODIK VALASZOLONAk pedig,nem nem ertem,miert utalod a macskakat,.Miert utalod?

Valoszinu,a macska meg akarja szerettetni veled magat,azert mind probalkozik.

2008. nov. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!