Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet, hogy kis sokkot kapott...

Lehet, hogy kis sokkot kapott a macskám? Kicsit félősebb és (szerintem) semmi nincs a levegőben és azért ugrál néha, meg a földet szagolgatja. Másabb lett. Játszik azért, de megijed.

Figyelt kérdés

Tegnap itt aludtak nálam ketten és a csaj alapból hangosan beszél, és a macska nincs ehhez hozzászokva.

Lehet egy pár óra miatt más a macskám? Hangosan szólt a zene, de nem vészesen, mert vannak szomszédok is.

Mit tehetek? Kedden viszem ivartalaníttatni, fél éves macska.


2010. okt. 10. 22:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Ugrál,meg a földet szagolgatja?:XD Sztem a barátnőd adott neki valami tudatmódositó szert attól zakkant igy meg:D
2010. okt. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Érzi még a szagukat, azt kergeti, azért játszik vadászósat.
2010. okt. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Semmi baja sincs a cicádnak. Egyszerűen csak egy elképzelt ellenféllel játszik. Kicsi ugra-bugra, szagolgatás, néha lelapul, néha támadgat. Az enyémek állandóan ezt csinálják ha nincs kivel játszani éppen...
2010. okt. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Játszik velem, de az előbb is nekem ugrott, ahogyan szokott, aztán elhúzott fülekkel odébb állt, de jött vissza játszani. Kicsit fura nekem az egész macska. Olyan helyeket néz meg,amiket nem szokott. Pár hete is volt itt a csaj, 4-en voltunk, akkor sem beszélt halkabban, de nem viselkedett így a macskám. Az a csaj itt akkor azt hiszem, nem alszik többet, mert a macskám fontosabb, mint hogy elszállásoljak valakit!

Most nincs párzási dolga, úgyhogy az kizárva.

2010. okt. 10. 23:15
 5/14 A kérdező kommentje:
Volt már több macskám, tudom milyen az az ugrálós játék. De akkor is furcsállom. Egész nap ilyen.
2010. okt. 10. 23:17
 6/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok...,tehát kandúr macsekod van!Akkor lehet a (csaj)szagok zavarják meg igy,még érzi, és azért viselkedik furán,nem?!
2010. okt. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Lány macska.
2010. okt. 10. 23:21
 8/14 A kérdező kommentje:
1 fiú, 1 lány volt itt tegnap.
2010. okt. 10. 23:22
 9/14 A kérdező kommentje:
Ja, és nincs macskája egyiknek sem.
2010. okt. 10. 23:22
 10/14 anonim ***** válasza:
Jah,lány?!Akkor passz...,nem tudom,de biztos az idegen szagok miatt "bolondult" meg!Sztem holnap porszivózz és törölgess kicsit a szagokat eltüntetve,és figyeld a hatást,talán lenyugszik!
2010. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!