Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Korai, hogy másik macskám legyen?

Korai, hogy másik macskám legyen?

Figyelt kérdés

Másfél hete tűnt el a 3 hónapos cicám, nagyon aranyos volt, kis harapdálós, játékos, nagyon szerettem/szeretem, és remélem h vkinél van és még él, de a szomszádra gyanakszom sajnos h vmit csinált vele :( rejtélyes módon tűnt el éjszaka, mint az előző..eddig is kimerészkedett az utcára, többnyire csak a ház elé.

Nagyon szeretném, ha meglenne, rendesen meg is sirattam, és bűntudatom van h lesz egy másik cicám talán a jövőhéten :( Ez normális? ha előkerülne én lennék a legboldogabb


2011. aug. 27. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézd, a cicák nem zárják ki egymást. Ha előkerül a cicus, legfeljebb lesz kettő. Semmi okod a lelkiismeret-furdalásra.
2011. aug. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem ezért lett, nyulam. Mind két cicámat lemérgezték, az anya cica egy héttel hamarabb távozott mint a fia. Normálisan tartottuk őket a nőstény is műtve volt a kandúr is heréltetve lett. Ezek után tátongott egy nagy üresség a szívemben (mái napig hiányoznak), így párom meglepett egy gyönyörűséges törpenyuszkóval, de azóta is sokat gondolok rájuk.
2011. aug. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem is értem h vki h képes bántani egy állatot! :/ Nincs bizonyítékunk a szomszédra, de az előző előző macskát megmérgezte vki, és mindig ő hangoztatta h a portájára nem mehet macska stb...

:S

2011. aug. 27. 13:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak olyan emberek, akik nem értik meg, hogy egy "családtagról" van szó nem pedig egy kóbor, hontalan, ápolatlan vadállatról. Nálunk is előfordult olyan, hogy a szomszéd egérragasztót rakott ki a macskáknak csak azért, hogy ne szarják össze az udvarát. Hozzá teszem akkor már egy éve kb. elköltöztek és a környék összes macskája oda végezte a dolgát. Ikerházban lakunk és a szomszéd udvara végében van egy közös kapu, annak az aljába rakta be a ragasztós karton lapokat, én mindig össze raktam őket és kidobtam a kukájukban vagy egy hónapig játszottuk el ezt nap mint nap :D
2011. aug. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én meg próbáltam előle "elrejteni" a cicát, de volt h a kapuba voltam vele, mert barátom megsimogatta, na akkor pl. nagyon bámult minket -.- egyébként ő egész nap az utcán ül, kivéve, mikor alszik éjszaka..xD
2011. aug. 27. 13:30
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Aha és ha lesz másik, azt nem fogja bántani? DE, ha ilyen hajlamai vannk. Szóval akarsz-e még egyet halálra ítélni???? És: HA szeretnél másik macskát tartsd bent mert kint nyilván nem biztonságos, de nem látom értelmét h még egy cica életét veszélyeztesd.
2011. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
no comment.
2011. aug. 28. 16:45
 8/8 anonim válasza:

Képzeljétek....Nekem a cicámat megmérgezte a k...g szomszéd és a ház elé elvánszorgott és a szomszéd jött hogy rosszul van a cica és majdnem az én kezembe halt meg!:'(

Ez a cikket a nagynénim irta a cukiság.blog nak!olvassátok el!Megéri!A kommentokat is! [link]

2012. júl. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!