Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segitenétek meggyászolni a cicám?

Segitenétek meggyászolni a cicám?

Figyelt kérdés

ma meghalt a 18 éves Boriszkám:((( tudtam, hogy egyszer el fog menni, de nagyon nagyon fáj.

kéthetes volt, amikor kiválasztottam az alomból, 8 hetes, amikor elhoztuk,az életem része volt.

nagyon fáj a lelkem:(((


2011. aug. 27. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
18 év? Az rengeteg :) Szerencsés vagy, hogy ilyen sokáig élt. Nagyon jó amikor az embernek ilyen társa van és, hogy ilyen sokat élt az is azt bizonyítja, hogy mennyire szeretett veled lenni.:)
2011. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ó, te szegény, nagyon sajnálom. 18 év, az nagyon sok! Nem is hallottam még talán ilyen hosszú életet megélt cicáról. Nagyon együttérzek veled, gondolj arra, hogy milyen szép hosszú élete volt. Mindjárt írok valamit egy következőben, nagyon szép szerintem:
2011. aug. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Gondolj arra hogy remek élete volt nálad, sok boldog évet töltöttetek együtt! :) A macskák kevese éli meg ezt a dicső kort, légy büszke magadra, mert csak remek gondozással szeretettel élhet ennyi ideig egy macsek! :)Temesd el a kert végébe és ültesd rá a kedvenc virágodat! (én a hörimre ültettem, minden évben mosolyogva gondolok arra, hogy az én kis hörim milyen szép életkort élt meg és táplálja a virágomat! Segít az is ha beszerzel egy másik cicust aki eltereli a gondolataid, és ha kölyök, akkor még pihenni sem hagy, a figyelmedet kéri, és te nem fogsz tudni ellenállni neki! :) Remélem segítettem!
2011. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%

"A Menyországot a földdel egy híd köti össze, amelyet Szivárványhídnak neveznek.

A híd innenső oldala a lágy zöld fűvel borított dombok, hegyek és völgyek földje. Ha egy állat meghal, aki nagyon közel áll valakinek a szívéhez, a halála után a Szivárványhídhoz megy. Itt mindig van elég víz és eleség, folyton lágy tavaszi szellő fújdogál.

Az öregek megfiatalodnak, a sérültek újra épek és egészségesek lesznek, pont olyanok amilyennek álmunkban látjuk őket nap mint nap, vagy amint emlékeinkben újra és újra előjönnek. Napjaik önfeledt játékkal telnek, boldogságuk mégsem teljes mivel mindegyiküknek hiányzik az a pótolhatatlan személy, akit maguk mögött hagytak.

Nap mint nap játszanak és rohangálnak, de eljön a nap, amikor egyikük hirtelen megáll. Fénylő szemei a messzeséget fürkészik, vágyakozó teste remegni kezd. Hirtelen kitör a csoportból, és szinte repül a zöld fű fölött egyre gyorsabban és gyosabban. Észrevesz Téged, és amikor te és különleges barátod újra találkoztok összeölelkeztek az örömteli újraegyesülésben, és soha nem váltok el többé. Az öröm csókjai záporoznak arcodon, kezed újra simogatja a szeretett fejet, és végre újra belenézhetsz azokba a bizalommal teli szemekbe, amelyek oly régen távoztak az életedből, de a szívedből nem hiányoztak soha.

Együtt mentek át a Szivárványhídon."

2011. aug. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én őszintén hiszek abban, hogy Borisz is ott van a többiek között, a Szivárványhíd túloldalán.

Nagyon jó gazdája lehettél, ha ilyen szép kort megélt veled, és ha így megsiratod! Gondolj rá, amennyit csak jólesik, és később jobb lesz. Persze mindig hiányozni fog, de majd az idő segít.

Annyira együttérzek veled..! Én sem tudom, mi lesz, ha elmegy a kutyám, rá sem merek még gondolni. Valaki egyszer azt mondta nekem, hogy talán éppen ezért élnek kevesebbet mint mi, mert már így is olyan borzasztóan fáj, ha elmennek, hogy ha tovább lennénk együtt, megszakadna a szívünk.

Édesanyám is azt tette, amit egy előző válaszadó írt, a kertbe temette az állatkáját egy gyönyörű helyre, és a sírján kinőtt egy bokor fehér virág. Azóta is ott van, gyönyörű.

2011. aug. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nagyon nagyon kedvesek vagytok, és igazán szép ,amiket írtatok. délben a férjem eltemette, de megmutatta, hogy hol van Boriszkám végső nyughelye.

be van öntözve a "sírhely", remélem valami virágot is tudok oda ültetni.

a férjem is nagyon szerette az "öregurat", nagyon kedves, minden különösebb gondtól mentes cica volt.

a mai ebéd , hiába volt kész kimaradt, de én még most sem tudnék enni.

ami valóban vigasztal, hogy nagyon szép élete volt....

köszönök minden eddigi választ, remélem, hogy megnyugszom.

de van még egy 16 éves cicám és a pici is már 8 éves....

2011. aug. 27. 17:17
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez a szivárványhíd gyönyörű...sokat segítettél. köszönöm.
2011. aug. 27. 17:21
 8/16 anonim ***** válasza:
tudod mikor olvastam a kérdést ki akartalak gúnyolni de mikor olvastam a korát rendesen elérzékenyültem ez óriási idő amit a te társadként töltött és biztos boldog idő volt számotokra . a cica az lehet hogy itt hagyott de az emléke az megmarad és próbáld ennek az idő emlékével elfogadni, a hiányát mást nem tudok mondani csak annyit ,hogy őszinte részvétem!
2011. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Együttérzek veled és részvétem.
2011. aug. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mélyen együttérzek veled, tudom, milyen érzés elveszíteni egy szeretett állatot. :( Nekem kutyám van, 16 éves, nekem is rossz, mikor ilyenekre gondolok. :( Nagyon szép volt a szivárványhidas idézet, el is sírtam magam rajta.


Részvétem.

2011. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!