Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ki volt macskakiállításon aki...

Ki volt macskakiállításon aki volt milyen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
sok macska volt , milyen lett volna ?:D
2011. aug. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hol van macskakiállítás?
2011. aug. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én a hungexpon (íráshiba) láttam macskakiállítást. hát igen, sok volt a macska de engem nem érdekelnek csak a kutyák úgyhogy nagyon nem érdekelt.
2011. aug. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem tudom én is most hallottam róla?
2011. aug. 28. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:
85%

Én már voltam.

Rörid barna hajam van, barna szemem, átlagos testalkatom.

2011. aug. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szia! Én már voltam macskakiállításokon, szerinten nagyon jó, mert én szeretem a macskákat, rengeteg fajtatiszta macsek van, akiket lehet fényképezni, néha simogatni is, általában vannak gyerekeknek programok, állatorvosi tanácsadás, valamint táp-és felszerelés vásár. Szerintem ha van rá módod, mindenképp menj el egyszer:) A macskakiállítások általában Budapesten vannak, itt megtalálod h mikor és hol lesznek a következő kiállítások: www.macskamania.hu
2011. aug. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is voltam egyszer. Hosszú asztalok vannak egymás mellett, rajtuk ketrecek. A ketrecekben különböző fajtájú macskák. A rácson rajta van a gazda neve, és cica fajtája. Van még egy zsűriasztal is, meg szponzorok standjai.
2011. aug. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én sokszor voltam már, a lurdy házban sokszor van :) érdemes elmenni mert nagyon jók szoktak lenni :)
2011. aug. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A lurdy házban voltam ugy emlékszem kétszer. Van egy külön elkeritett rész, ahol szólitják a macsekot, gazdival együtt. Ott megnézik a cicát, főleg azt, hogy megfelel e a fajtájának, utána játszanak vele egy kicsit, majd beteszik egy ketrecbe, hogy várjon, és jöhet a következő. Itt van az, hogy rengeteg ember követi az eseményeket.Az orvosi vizsgálat még az elején történik, ott mondják meg, ha a cica nevezhet-e.
2023. aug. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!