Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem iszik a macskám?

Miért nem iszik a macskám?

Figyelt kérdés
Másfél éves, ivartalanított kandúr. Hogyan tudnám rávenni az ivásra?
2011. aug. 29. 14:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
az enyém se nagyon iszik, vagy csak én nem látom :S
2011. aug. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én se innék ha ki lennék herülve... :P
2011. aug. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Azért nem iszik ,mert nem szomjas ?! xdd
2011. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
46%
14:54 Azt a mindenit, de vicces vagy.
2011. aug. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A macskák utálják a vizet, a természetben sem isznak direktben, akkor isznak ha már nagyon-nagyon szomjasak. A természetben az áldozataik nedveiből nyerik a folyadékot, nekünk pedig ezért kell nekik konzerv eleséget (is) adni, mert egyszerűen utálják a vizet és kész. Az enyémek mjuk a tejet isszák, de én nem nagyon adok nekik szárazat, v azt is áztatva, úh nem aggódom a folyadék felvételük miatt.
2011. aug. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam, hogy a macskáknak mivel fejlett a szaglásuk, érzik a csapvízben lévő fertőtlenítők szagát, ezért nem isznak nagyon. Egy kisállatkereskedésben láttam már macska ásványvizet! :'D Mondjuk szerintem hülyeség, ha annyira szomjas, megissza a csapvizet is.
2011. aug. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az enyém csak a csapból iszik :S Hiába van friss víz előtte, neki csak úgy jó, ha folyik a csapból...
2011. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!