Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért "radíroz" a macskám?

Miért "radíroz" a macskám?

Figyelt kérdés
Bocsi a kifejezésért, egy állatorvostól hallottam annak idején, és nem is tudnám szebben leírni. Nos, szóval húzza a fenekét :S féreghajtót kapott 2 hetente, a széklete normális, a fenekén sem látok semmi nem oda illőt. "Féknyom" nincs, tehát nem így törli ki. Tök egészséges, fényes és selymes a szőre, csillog a szeme, jó húsban van. 5 hónapos kislány. Van esetleg ötlet vagy tapasztalat erre a rossz szokásra? Jah, és bocsánat ha néha gusztustalan voltam a leírásban :)
2011. aug. 29. 23:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az enyém akkor csinálta ezt,mikor férges volt, de ha kap féreghajtót a tied, akkor nem tudom.
2011. aug. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"Radíroz", de aranyos!!!

Ha nem beteg, akkor csak popsit töröl. Akkor is ha nincs féknyom. (Bocsi a hasonlatért, de mi is nagydolog után mindig használunk vécépapírt, akkor is, ha nincs "nyoma" a dolognak a hátsónkon.)

Nyugi, semmi baj. Örülj, hogy ilyen pedáns a cicus.

2011. aug. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
miért így fogal...jaa bocsi a doki mondta. sztem is csak kitörli. ha a szőnyegre csinálja vagy oda ahova nem kéne akkor ne engedd. ne utólag...hogymongyam...idomízsd hanem amikor csinálja mert így tudja h miért kapta:)remélem segítettem. ja és ezt én is láttam kutyáknál
2011. aug. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy viszket neki?

Én kutyában láttam hasonlót, az a hasát dörgölte mindig a talajhoz, azt mondta a gazdája, hogy allergiás. Ugyan nem emlékszem mire:(

2011. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát nem tudom... én nem örülök neki, hogy ezt csinálja. Nem pedánsnak látom, hanem visszataszítónak :( Kutyánál én is láttam ilyet, de macskánál soha. Pedig volt már néhány macska a közelemben életem során :) Még ötlet, tapasztalat esetleg?
2011. aug. 30. 15:51
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is csinált ilyet. Még csak kb 4-5 hónapos volt és elég visszataszító volt. Na de én találtam is utána egy szőrcsomót a hátsóján. Mivel nem tudott kijönni simán a szőrlabda. Én hülye akkor néztem utána hogy mit lehet az ellen tenni. Vettem Gimpet szőroldó pasztát és mindig kapja kétnaponta most már nem csinálja. Te adsz neki ilyesmit?
2011. aug. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hűű kedves utolsó!!! Megnéztem a cicám farát, és én nem szőrcsomót találtam, hanem a hajamat :S Sajnos elkerülhetetlen a hullás, és bizony már egyszer találtam az alomban is "gyöngysort" :D de eszembe sem jutott hogy ettől csinálhatja! Mindenképp kipróbálom ezt amit mondtál! Szerintem is elég gáz ahogy ezt csinálja, a párom szerint már már válóok :) mármint a macskától. Köszönöm a tippet, írok pár nap múlva!
2011. aug. 31. 12:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülök ha megoldódik a probléma :) én van hogy csak kétnaponta adom neki a pasztát ha nem hull annyira a szőre. Imádja kb 5 centis csíkot nyomok neki a tubusból egyből el is fogy :)
2011. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!