Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi a jó fenét lehet kezdeni...

Mi a jó fenét lehet kezdeni ilyen szomszéddal?

Figyelt kérdés
A szomszéd légpuskával lövöldözi, ütögeti, mérgezi a macskáimat, ill. a környékben élő cicákat már jó pár éve. Sajnos senki sem tudja rábizonyítani, de azt már elég sok mindenkinek elmondta, hogy mennyire rühelli ezeket a dögöket, és irtja, ahogy csak tudja. Feljelentsem? De ha nem tudom bebizonyítani, hogy ő tette? :/
2011. szept. 1. 17:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Szerintem jelentsd fel minál előbb a pasit. Jó rossz hatással lehet a barátnődre. Lehet hogy már kézenfogva lövöldözik a macskákat...
2011. szept. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
aaaj, ez a faszi nem riad meg senkitől!!! összevissza lopja a fákat télre tüzelőnek, mindent lop, csal... nem fél semmitől és senkitől. nem olyan fajta...
2011. szept. 1. 18:43
 23/29 anonim ***** válasza:
Bérgyilkos...
2011. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Majd én meglátogatom azt a férget és akkor félni fog.Amúgy meg mi a fontosabb neked?Hogy ne kínozza az állatokat,vagy,hogy a barátnőddel jóba legyél? Ha tényleg sajnálod az állatokat,akkor teszel a barátnőd véleményére!
2011. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Hát jó, de azért akkor is ciki...
2011. szept. 1. 22:01
 26/29 anonim ***** válasza:
legfeljebb a macskavadász hapsinak ciki, neked nem!
2011. szept. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Kérd ki a véleményüket, ők jártasak ilyen ügyben:

[link]

2011. szept. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel.Az én cicám belekerűlt a szomszéd patkánycsabdájába,és nem vette ki.Addig nyávogott,míg én találtam rá.Bosszúból megdobáltam a frissen festett házukat tojásokkal.Persze nem gyanakodtak rám.Csak betojtak.Állj bosszút.
2011. szept. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
köszi a címet!!
2011. szept. 1. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!