Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet kezdeni azzal a...

Mit lehet kezdeni azzal a szomszéddal, aki bezárja egész napra a kutyáját és emiatt szegény állat egész nap sír meg ugat?

Figyelt kérdés
Reggel elmegy dolgozni, bezárja a blökit, és amíg haza nem jön addig vonyít. Ezen a héten itthon voltam szabin, csak csukott ablaknál és maxra csavart rádiónál lehet megmaradni itthon (ami azért a kinti kánikulát figyelembe véve nem a legjobb dolog). A kutyát tök sajnálom, a gazdája egy idióta. Nincs rá valami törvényi lehetőség, hogy kötelezzék normális állattartásra? Magyarán hogy tartsa olyan körülmények között a kutyáját, hogy az ne az egész napját ugatással töltse?
2011. aug. 19. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Először is szerintem közöld vele, hogy mit csinál a kutyája, amíg ő nem tartózkodik otthon. Lehet, hogy fogalma sincs arról, hogy a blöki egész nap vonyít.
2011. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudja, szóltam neki. Tulajdonképpen marhára nem érdekli.
2011. aug. 19. 16:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor beszélj el vele, hogy ez állatkínzás!
2011. aug. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Szegény kutya,ezt jelenteni kellene v.milyen állatvédő szervezetnél!!!!!!!!!!
2011. aug. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Javasold neki hogy vegyen egy ugatásgátló nyakörvet, lehet kapni már 3000 Ft-ért is. Ez megoldja a problémát, nem fog a kutya egész nap zajongani.


Amúgy nem értem hogy miért lenne állatkínzó azért, mert be van zárva napközben a kutya... Én is kennelben tartom a kutyáimat.

2011. aug. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó: hát te nagyon szemét vagy!

Az ilyen ugatásgátló nyakörvet kellene betartani!

Neked milyen érzés lenne ha téged zárnának be egész napra?!

Aki ennyire leszarja a kutyája igényeit annak nem való az állattartás!!!

Rosszul vagyok az ilyen állatkínzóktól akik kiszolgáltatott állatokat bántanak ilyen aljas módon! Hogy kapnád vissza te féreg!!!

2012. aug. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
betartani helyett betiltani
2012. aug. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Más is tartja kennelben a kutyáját, és nem vonyít egész nap. Unatkozik csak. Ha hazaér a munkából a szomszédod vigye el sétálni, foglalkozzon vele. Nem hiszem hogy 8 órát nem bír ki egy kutya egyedül. Amelyik lakásban van tartva az sem ordít amíg a gazdája dolgozik. Azért ne várd hogy a szomszédod felmondjon csak azért, hogy Te nyugodtan tudj pihenni.
2013. ápr. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!