Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Fonott vessző macskaszállító,...

Fonott vessző macskaszállító, vagy műanyag? Miért?

Figyelt kérdés
Most készülök venni,ehhez szeretnék segítséget!
2011. szept. 2. 10:55
 1/6 anonim válasza:
A műanyag az tartósabb és könnyebben tisztítható. De ügyelj rá hogy jól záródjon.
2011. szept. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Műanyag, mert egyszerűbb tiztán tartani. Az enyémnaek a kosara volt vesszőből, de csak karomélesítésre használta, és rágta.
2011. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A miénk textil szerű anyagból van. Olyan, mint egy sporttáska, csak lecipzározható az eleje és a teteje is. És persze szellőzik, kilát belőle a cica, mert több oldala is ilyen hálószerű anyagból van.

Azért vettem ezt, mert fonott vesszőt nem is láttam. Ez pedig szerintem praktikusabba merev műanyagnál. Ha nincs rá szükség, nem foglal nagy helyet és kézben cipelve is egyszerűbb vele közlekedni.

2011. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van mind a kettő, vagyis a vesszős az cicahordozó, a műanyag a kutyáknak van, de én mindenképp a műanyagra szavazok, sokkal könnyebb tisztítani, a vesszőssel mindig kínlódok amikor átmosom, meg hamarabb szétrágja, szétkarmolja a vesszőt, a műanyag strapabíróbb.
2011. szept. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

műanyag.

nekem is olyan van, mindegyik macskát abban vittem. könnyen tisztítható, mosható, nem akadnak bele a szőrszálak. szét tudom szedni, leveszem az ajtaját és az alsó-felső részét külön teszem, máris egyszerűbb lemosni.

némelyik macskám durván vedlett, amikor ideges volt, a másik bepisilt. a műanyag szállítóláda pedig kibírta mindezt. :)

2011. szept. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
műanyag, és abból is olyat érdemes venni, amelyiknek a teteje is nyitható. így nem kell oldalról beletuszkolni a macskát, ha épp olyanja van, hogy nem akar belemenni, csak egyszerűen felülről beleteszed.
2011. szept. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!