Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek is olyanok a...

Szerintetek is olyanok a kiscicák?

Figyelt kérdés
Kiscica gazdik,szerintetek is olyanok,a kiscicák mint a kisbabák? Annyi törödéssel kell velük is bánni,meg ugyanolyan az életritmusuk?(evés,alvás,játszás)
2011. szept. 2. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát persze hogy olyan :D

Én az én cicusomnak még farsangi bulit is rendeztem :P

És velük is ugyanúgy kell bánni :D Hiszen a kiscicák nagyon hálás lesz neked, ha szépen bánsz vele :D

2011. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
igen, én babáknak szoktam őket hívni, meg ha nyávognak mondom nekik hogy mindjárt jön az anyu :) olyan édesek :) 4 hónaposak
2011. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
ops vagyis 4 hetesek
2011. szept. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egyszer egy olyan 4 hetes cicám ami ha nem látott sírt vagyis hát nyávogott és mikor meglátott épp hogy a nyakamba nem ugrott és igen nagyoon szeretnek játszaniii és ami kicsit nagyobb szemű étel azt nem eszik... ebbe nekem is volt tapasztalatom... mondjuk most máásik cicám van az meg olyan hogy elkezdi harapdálni a ruhámat mintha szopni akarna ezért már adtam nekii egy olyan rossza pólót amit nyugodtan nyalhat....
2011. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:)...
2011. szept. 2. 20:11
 6/6 anonim ***** válasza:
Én igazából nem tartok macskát, de tudom hogy imádják a kényeztetést. A puha ágyat és a finom falatokat. És igen, olyan mint egy kis poronty:)
2011. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!